Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem tud nyugodtan enni...

Miért nem tud nyugodtan enni a babám?

Figyelt kérdés

6 hónapos babám folyamatosan csapkod a kezeivel, emelgeti az előkéjét, tömi azt is a szájába végig. Tudom hogy hozzá kell táplálni, de már teljesen idegőrlő ez az egész. Kezdem feladni.

Nálatok volt ilyen? Mit tettetek? Van valami tippetek?


2021. jan. 12. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Elötte szoptasd meg egy picit, ne farkas éhesen üljön le enni, úgy nyugisabb lesz. Vagy alvás után. Ha fáradtak, akkor is ilyen csapkodósak, tépkedősek.
2021. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert pici még, minden érdekes, és nem tud fókuszálni. Nyugi, nem KELL hozzátáplálni, semmi baja nem lesz még, ha csak 1-1 falat talál be.
2021. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne idegeskedj, nekem a mai napig csinálja 2 éves

Evés közben folyamatosan mocorog beszél stb 😊

2021. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez rosszabb is. Az enyém 10 hónapos, borzasztóan eszik.
2021. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindent próbáltam már. Kapott tápszert előtte, különböző típusú előkéket adtam rá, hátha nem akarja mindet megenni. Etettem felkelés után, majdnem alvás előtt, teljesen köztes időben is. Alapból egy nagyon mozgolódós baba. Enni viszont szeret, 1 hét után megevett már 100 gramm körül, de nagyon nehezen tudom etetni.

A “legjobb”, hogy mikor játékosan rászólok hogy nem szabad, hirtelen lefagy aztán pedig kinevet mindig.

2021. jan. 12. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Azt próbáld még meg, hogy nem székben eteted, hanem az öledbe veszed, és lefogod a bal kezeddel a karjait. :)
2021. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Minek hozzátáplálni? Könyörgöm, hat hónapos, szoptasd csak, az anyatej bőven elég még neki.


Ha 1-2 falatnyi új ételt eszik, az bőven elég, nem kell több.

2021. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!