Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan vezessem be a glutént...

Hogyan vezessem be a glutént búzadarával?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy meg kell főzni, inkább a mennyiséggel vagyok bajban. Hogyan főzzek olyan picit.

Úgy tudom, hogy kb. egy teáskanál tartalmaz 200mg glutént.

Gondolom első napokban még annyit se kell a gyümölcsp pürébe tenni.

Hogy főztök ilyen picit?

Vagy gondoltam a bulatara is, hogy azt reszelem inkabb bele.

Néztem a dm bio grizt is, de az tk. Azt meg elvileg nem lehet csak később nem is értem, vagy arra nem vonatkozik?



2021. márc. 23. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp picit akarsz főzni, forralj vizet és egy bögrében kevergesd. Én gabonapéppel kezdtem, 7 gabonással. Ha abból valami kiütötte volna, akkor egyesével mentünk volna tovább a benne lévő gabonákon, de jól fogadta, így egyszerre mind be le vezetve.
2021. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél egy gabonas babyetelt. Nem kell tulkomplikalni. Amiből nem tudtam vagy akartam ilyen pici mennyiséggel vacakolni vettem egy puret és Hello.
2021. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Én darált háztartási kekszel oldottam meg. 3hétig minden ebédbe belekevertem 1 kiskanállal. Legegyszerűbb. ;)
2021. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na ezekkel pont nem szeretném bevezetni. Azert irtam a darat es bulatat
2021. márc. 23. 11:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küzdj. 🤷‍♀️
2021. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is háztartási keksszel vezettem be. Belereszeltem a gyümölcspürébe.
2021. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5 Miért küzdenek. Miért baj az, ha én másképp vezetném be?

Elolvastad a kérdést?

Miért kell egyáltalán válaszolni, mikor látod hogy te nem igy csináltad?

2021. márc. 23. 12:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikróban. 1 teáskanál búzadara + 50ml víz, azt hiszem 30mp, de lehet több. Bulátából 3db-ot kell lereszelni. De megpróbálhatod a kezébe is adni, nekem szépen nyammogták a fiaim 6.5 hónaposan.
2021. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem írtad a kérdésben, hogy kizárólag bio öko szenvedesre vágysz. Akkor nem válaszoltam volna pl en sem. De hat ha ez a kérdés, akkor a válasz adott. Pepecselni kell.
2021. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
5ös vagyok, mert a jószándék dolgozott bennem és gondoltam írok egy egyszerűbb megoldást a pepecselésnél. De ha te szívesebben piszmogsz full feleslegesen a konyhában a gyerekkel töltött idő helyett, hát hajrá. 🤷‍♀️
2021. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!