Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mindenki betartotta hozzatapla...

Mindenki betartotta hozzataplalasnal az x napig csak egy etel dolgot?vagy ezt csak az elejen kell szigoruan betartani?

Figyelt kérdés

Kislanyomnak erzekeny a belrendszere..tejmentes " dietan " vagyunk es kifejezetten szolt a doki hogy az 5 nap kostoltatast minden uj etelnel bekell tartani hogy lassuk van e valami gond vele vagy sem. Kesobb ujra rakerdesztem es mondta h az 5 nap az legyen 5 nap.

Sok kismamat hallok latok hogy uj etel bevezetesenel mar 3-4 nap utan adnak neki ujat.

Oszinten hosszadalmasnak tartom az 5 napot..termeszetesen betartom de a gondolat csak ott jar a fejembe ...ha allergiaja lenne az jelentkezne az elso napokba nem?

Ki meddig vart uj etel bevezetesenel?

( nalunk : repa , krumpli, most van az edeskrumpli es vasarnap jonne az alma )


2021. máj. 6. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát akármit adtam neki, mintha téglát kakilt volna tőle, szóval muszáj voltam keveset és nem tudtam túl változatosan adni , így megvolt neki bőven hogy pár napig csak egyet kapott.

Mostmár hajlik afelé hogy blw

-s baba legyen , de még most is kőkemény neki , mert sokmindent kell megszoknia a beleinek.

Biogaiaval is próbáltunk javítani a helyzeten, de nem lett lazább :)

Sok víz meg türelem.

2021. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem tartottam be, semmi baj nem lett belőle.
2021. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartottam be,de nem volt érzékeny a fiam semmire szerencsére. A ti esetetekben biztos úgy csinálnám ahogy az orvos javasolta.
2021. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nyilván így nehezebb lett volna kitalálni mitől van pl allergia ha van, de nem lett.
2021. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartottam be és most a harmadiknál sem.

Max akkor kapja 2.nap is ugyan azt ha megbontom (ha épp üveges van, de kap házit is) és nem eszi meg teljesen. Akkor másnap belekeverem sinlacba.

2021. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de egyik gyerekem sem érzékeny semmire.
2021. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!