Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit eszik az 5 hónapos babátok ?

Mit eszik az 5 hónapos babátok ?

Figyelt kérdés

4 hónaposan kezdtük. HT-t a védőnő tanácsára ( tápszeres-refluxos )

Eddig bevezetett ételek :

Édesburgonya , répa , sütőtök , alma , banán , őszi-sárgabarack , rizspehely , sinlac pép illetve 2-szer kapott vegyes zöldség főzeléket( üvegeset ) .

Mivel folytassam ?

"Kukit"mikor lehet a kezébe adni

?

A glutént mikor kezdjem el bevezetni ?

Már belekavarodtam a sok táblázatba .


2021. máj. 7. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre 1000 választ fogsz kapni. Én félek a fulladástól,tuti nem adok kukit neki még jó sokáig. Glutént 7 hónaposan,tejet 8 hónaposan vezettem be. Tojast direktben meg nem kapott, majd 1 éves kora körül,de pl.a babakekszben is van tojás,úgy már kapott,szintén 7 hónapos kora után. De mindenki máshogy csinálja,valaki már a 4 hónaposnak ad kukit..

Mivel a fiam még ülni sem tud egyedül stabilan,így óvatos vagyok. Ha megtanul ülni stabilan,akkor darabkázok és hagyom kobontakozni.

Most 9 hónapos

2021. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja,az lemaradt,hogy 6 hónapig csak anyatejes volt.

1es voltam

2021. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én már az 5 hónap vége felé adtam neki üveges bolognai spagettit, pulykát/csirkét gyümivel-zöldséggel. Evett már akkor áfonyát, mangót és körtét is. Sinlac pépet is kevertem neki zöldséggel/gyümölccsel. A glutént darált háztartási keksszel teszteltem. Pár napon keresztül egy teáskanálnyit belekevertem a hamiba de lehet babakekszet is bele tenni.
2021. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Miért akarsz egyáltalán kukit adni neki?
2021. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!