Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idős korig kapott...

Mennyi idős korig kapott bolti püréket a gyermek?

Figyelt kérdés
Mikor hagytátok el ezeket, a fő étrendből, amennyiben valaki adott ilyesmit.

2021. jún. 9. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Arra emlékszem, hogy 15 hónapos volt a kislányom, amikor nyaralni mentünk, és akkor még/ már megint ezeket (is) ette.

Előtte volt egy időszak, amikor az általam készített ételeket jobban szerette, de aztán jött megint egy olyan, hogy inkább a boltit.

2021. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
9-10 hónaposan már ugyanazt ették, amit mi, nem püréztek. Boltit mondjuk addig sem kaptak, lehet, hogy arra jobban ráállnak a gyerekek, nem tudom. 😊 De az itthonit nem igényelték, a darabos kellett onnantól kezdve.
2021. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 honaposan azt ette amit mi.Mondjuk az én lányom ezeket az íztelen vébi ételeket sosem ette meg.
2021. jún. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
11 hónaposan kezdte azt enni, amit mi, most 16 hónapos, de még mindig van mondjuk két hetente egyszer, hogy bolti üveges kaját kap, mert úgy jön ki a főzés, pl ha pizzát sütünk azt nem eszi meg, akkor kap üvegeset.
2021. jún. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Utolso nehogy úgy járjál mint ismerősöm.Lusta volt főzni,a gyerek két éves és tápszeren meg bébi ételen él.Azt szokta meg.Tehát ha valami minnél hamarabb ad a gyereknek normális kaját annál jobb.
2021. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5ös, te elolvastad, amit írtam? Kéthetente egyszer ha kap egy üveges kaját... Többi nap az én főztömet. 🙄
2021. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Üveges boltit összesen 3x kapott.

Én csináltam püréket.

4hósan kezdtük, 6hósan már csak darabosat volt hajlandó megenni. 8hósan már totál azt ette, amit mi

2021. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Sose adtam bolti pürèt neki. BLW-ztünk, zöldsèget, gyümölcsöt, aztàn a mi ètelünkből kapott mindig.
2021. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!