Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány grammot evett a pürékből...

Hány grammot evett a pürékből a gyereked amikor már kiváltottál étkezést? Kevesebb kell belőle mint a tápszerből?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyetejesek voltak, fogalmam sincs, mennyit szopiztak, de 90-100 gramm püré után jól laktak teljesen.
2021. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy 140-150 ml-nél már nem kell tápszerrel pótolni. Kb 6.5 hónapos volt, amikor az első mennyiséget megette. Most már 200-230 miliket simán megeszik ebédre. 10 hónapos lesz pár nap múlva és 4 hónaposan kezdett kóstolni.
2021. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 10 hónapos most kezdi megenni a 180 milis kajákat, de elég neki egy evésre.
2021. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 1 éve, 7 hónaposan kb. 50-60 ml kajától már jól lakott.

Tápszeres baba volt, abból se evett sokat egyszerre max 60-70 ml-t. Nálunk több étkezés volt, 7-8 olykor 9. De ő egyszerűen így igényelte, nem evett egyszerre sokat. Nem úgy evett, ahogy a tankönyvekben le van írva..

De kb. hasonló mennyiséget evett mint tápszerből.

2021. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!