Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan vezettétek be a glutént?

Hogyan vezettétek be a glutént?

Figyelt kérdés

Miben kapott először a babátok? Babám már másfél hónapja gyümölcspürézik meg főzeléket eszik, szeretném bevezetni a glutént, de nem tudom hogyan. Orvosomra, védőnőmre nem számíthatok ebben..

Vettem babáknak való grízpépet, mennyit adjak neki? Mit kell figyelnem ezután, milyen reakciók lehetnek, ami arra utal, hogy esetleg allergiás?



2022. jan. 6. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Gyümibe vagy zöldségbe tettem rizspépet, majd 7 gabonás pépet, a sült zöldségekhez (padlizsán, répa, stb.) búzadarát, lisztet. Hasmenésre, hányásra kell főleg figyelni, de azt hiszem, bőrproblémát is okozhat a glutén.
2022. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én a kiskanál kommandó hozzataplalasi kisokosa szerint vezettem be a glutént. (Google kidobja ha rakeresel, ingyenesen le tudod tölteni)
2022. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Almapürebe háztartási kekszet reszeltem.
2022. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

6-7 hó közt


Grízt forràztam és azt tettem gyümölcsbe


Nekem ezek a kelszreszelgetések nem jöttek be később sem.


Aztán kaptak 7 gabonás pépet szintén gyümibe..

2022. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Babakekszet reszeltem gyümölcspürébe.

A védőnő szerint akár lisztet is szórhattam volna bele de szerintem az nem lenne túl finom, én se enném meg.

2022. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
De melyik az a babakekesz amiben nincs tojás, tej és cukor sem? Mert nekem emiatt nem jött be ez a módszer. (Tojás és tejmentesen étkezik a gyerekem, a hozzaadott cukrot meg 2 éves korig egyáltalán nem adtam neki)
2022. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Almapépbe reszeltem háztartási kekszet.
2022. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Gyumolcspep+anyatej+buzadara
2022. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Én is kekszet reszeltem gyümölcspürébe.
2022. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Reszelt keksz reszelt álmába. 😉
2022. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!