Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Próbáltátok már a Hipp organic...

Csűcsű kérdése:

Próbáltátok már a Hipp organic fruit teát babáknak? Mi a véleményetek? 4honapos a babám és neki szeretném kiorobalni.

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért szeretnél 4 hónaposnak teát adni? Miért van rá szüksége?
2022. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell tea, sem most, sem maskor, foleg nem 4 honaposnak !

6 honapos korig kizarolag anyatej vagy tapszer.

Miert akarod feltolteni a gyomrat teaval ?

2022. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ez volt a kérdés.

Tisztában vagyok a mai ajánlásokkal hogy 6hós kortól ajánlott.

De akkor miért van 4hosoknak tea + tápszer?

Nyilván nem most akarom elkezdeni a hozzátáplálást, meg nem is ilyen telenyomott tartositoszeres dolgokkal.

Igaz hogy a kornyezetemben minden ismerősöm 4 hónaposan kezdte, de az szerintem is korai. Csupán a szomjoltás végett gondoltam.

2022. márc. 7. 00:53
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Szomjoltásra vizet adj neki. Felesleges 4 hónaposan elkezdeni tömni cukorral, ehet még életében eleget.

Bár míg csak folyadékot "eszik" külön nem kell itatni, esetleg 40 fokban, de az ugye most nagyon nincs. Én nyáron is csak szoptattam, nem itattam külön.

2022. márc. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Van a boltban tea igen, de van a boltban cigaretta is , attol meg nem jelenti azt, hogy jo ! Marketing, igy hivjak.


Nem kell tea, a tapszer / anyatej 90 %-a viz, az boven eleg szomjoltasra.

2022. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan add. Én Mecsek baby teát adtam egy kis (max 10 ml) bio, babáknak való gyümölcslével felöntve. Sajnos a vizet és a sima teát sem issza.

A többieknek: azért adom én pl. mert ha nem iszik akkor bogyózik. Örüljetek, hogy nektek ilyen gond nem volt és elég a tápszer folyadék nem, de minden gyerek más.

2022. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen a válaszod :)
2022. márc. 12. 05:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!