Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Glutén bevezetése: pörkölt...

Glutén bevezetése: pörkölt liszttel vagy ételben főtt liszttel?

Figyelt kérdés
Tehát elég megpörkölni a lisztet és úgy az ételhez keverni vagy ételbe keverve kell forralni?

2022. márc. 28. 15:09
A kérdező szavazást indított:
pörkölni
főzni
mindkettő jó
egyéb (hozzászólásban)
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Miért szeretnéd cölilákiára bevezetni a glutént? Épp, hogy mellőzni kell.
2022. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért kell bevezetni a glutént (is) tervezetten, hogy csökkentsük a gluténérzékenység kialakulásának esélyét.
2022. márc. 28. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha meg sosem kapott akkor en nem probalkoznek pl porkolt lisztel mert annak mas ize van. Hanem van a bevezetesre tokeltes gabona pep abbol lehet picit keverni zoldsegekhez gyumihez.
2022. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Mi pl kenyérrel vezettük be.

Mikor reggelizünk, kap falatkakat. Kb borsó nagysagúakat

2022. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
1. Ne haragudj, de ez nagyon ősrégi és veszélyes tanács. Ha van glutén érzékeny a családban minél előbb kell bevezetni a glutént. Nem én mondom, a who és a legújabb védőnői ajánlás is ez. Amúgy kérdező teljesen mindegy, amit szívesen fogyaszt a babád.
2022. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn gyümölcsbe főtt grízt kevertem
2022. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Almapépbe reszelt keksz.
2022. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is főtt grízzel vezettem be, pici reszelt gyümölccsel.

Utána pedig kapott gabonás pépet.

2022. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Így van ahogy az ötös írja. Bevezeted akkor is ha vélhetően cölilákiás a gyermek, aztán lehet akár hanyagolni is, majd ha már elegendő idős akkor gasztros kivizsgálja és előtte kell visszaterhelni, hogy a vizsgálat valós eredményt adjon. De bevezetni be kell.

A kérdésre a válasz: mindkettő jó bevezetni, esetleg még jó a dara. A darát elkészítheted anyatejjel tejbegriznek (vagy tapszerrel)

2022. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Én nem értem miért kell ezeken ennyit stresszelni

A tápcsatorna és a fogazat alapján az ember mindenevő

Nem lesz tőle semmi baj, viszont ha véletlenül allergiás is az máshogy nem fog kiderülni...

2022. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!