Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hagyományos hozzátáplálás és...

Hagyományos hozzátáplálás és blw ötvözése?

Figyelt kérdés
A táblázatok alapján haladok, de falatkával kezd, nem pürésítek, velünk eszik.
2022. jún. 15. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen rendben van, ha megérett a hozzátáplálásra. A blw sem azt jelenti, hogy össze-vissza kell adni mindent.
2022. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Mi a kérdés?

Mi is ötvöztük olyan értelemben, hogy alapvetően püréztünk, de ha érdekelte, amit mi ettünk és úgy ítéltük meg, hogy babagyomor-kompatibilis, akkor kapott belőle kézbe falatokat is.

2022. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha téged a táblázat megnyugtat, nem fog a blw rögtön ítélő bírósága elmarasztalni. Én feleslegesnek tartom idénygyümölcsöktől, zöldségektők megfosztani, de ha neked így jobb semmi baja nem lesz. És a blw-nek sem az a lényege, hogy csülkös pacallal kezdünk. :)
2022. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Mi blw-ztünk, de azért alapvetően nem egyből pörkölttel tömtem. Először zöldségeket, gyümölcsöket kapott magában, amikor még csak kóstolgatott, akkor nem a komplex ételek voltak túlsúlyban (volt olyan is, nem hazudok, bundás kenyér reggelire meg néha paradicsomszószos tészta meg ilyenek). Így is alig fogyott pár molekulányi, mielőtt repülni tanult volna, kár lett volna rá többet pazarolni a finom kajából :D Viszont nem volt ilyen "3 napig csak egyfélét kap" meg hasonló, egy nap többfélét is kínáltam neki. Ettől még semmi sem tiltja, hogy napokon át csak barackot egyen natúr formában, főleg ha azt tényleg meg is eszi és jól esik neki. A blw-ben szerintem az az egyik legjobb dolog, hogy rugalmas lehetsz a gyerek visszajelzéseit figyelve, és az igény szerinti hozzátáplálásba szép lassan be lehet vezetni a szopizásról/tápszerről átállva.
2022. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Működőképes ötlet. Mivel az első gyerekem érzékenyen reagált a fokozatosan bevezetett ételek többségére is, így a hideg is kirázott attól, hogy komplex ételekkel kezdjünk. Mert akkor sehogy se tudtam volna kideríteni, hogy pl: éppen mi hajtotta meg.

De a darabos módi vonzott, ezért kezdetben zöldségeket, gyümölcsöket kapott önmagában.

Szerencsére a kisebb jól reagált, jó volt az étvágya, így így is elég korán ehette már a "miénket" is (míg a tesó brutál későn jutott el ideáig, majdnem 2 volt).

2022. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!