Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen széket vegyek a 1,5...

Milyen széket vegyek a 1,5 évesnek, ami a konyhaasztalhoz tolható, elég magas, és fel tud mászni rá magától?

Figyelt kérdés

Az etetőszékben (ikea antilop) már nem hajlandó megmaradni, üvölt ha beleteszem. Szeretném, ha a konyhaasztalnál ülve együtt étkezne velünk. Szeret mindent önállóan csinálni, amihez teret is engedek neki, ezért egy olyan széket keresek, amire egyedül is fel tud mászni, de emellett elég magasan ül ahhoz, hogy az asztalt kényelmesen elérje. Óriási előny, ha nem 80-90 ezer Ft, mint a Stokke Tripptrapp.

Ha valakinek van tapasztalata ilyen korú gyermeknél pl. a hauck alphaval, vagy az ikea ingolf gyerekszékkel azt is szívesen olvasnám. Más megoldások is érdekelnek, pl. ülésmagasító, vagy ami eszetekbe jut, nyugodtan jöhet minden ötlet, tapasztalat, ismerősnél látott megoldás, stb.

Nagyon köszönöm!



#etetőszék #gyerekszék #Stokke tripptrapp #Ikea antilop #Hauck alpha #Ikea ingolf
2022. jún. 21. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :)
2022. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a külön kisasztal-kisszék lett a megoldás, elengedtük az étkezőasztalt egyelőre. Illetve néha az ölünkben ül :)
2022. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig szerettem a kisasztalt, érdemes lenne kipróbálni.
2022. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk székmagasító párna volt. De a legtöbbször simán ráültek a sarkukra.
2022. jún. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Az ikea ingolf nem való egy 1,5 évesnek, hacsak nem 100 centi magas és "meg tud ülni a seggén". De ha meg tudna ülni, megülne az antilopban is.
2022. jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jók a székre szerelhető etetőszékek , pl a chicconak van. Le lehet venni a tálcáját, és akkor olyan mint egy magasító, de van karfája, öve, talán biztonságosabb mint a sima magasító.

[link]


Van olyan is, amit a szék lábára kell rakni, valami 100+ kg a teherbírása, úgyhogy felnőttek is ráülhetnek, nem kell “beáldozni” egy széket. Bár ezt úgy láttam, hogy itthon már nem lehet kapni, de használtam lehet talalni.

[link]


De az ikeas ingolf is jó, de nyilván felügyelettel egy 1,5 évesnek.

Bébiszitter vagyok, én ezeket láttam a legtöbb helyen, szerintem a Kaboost a legpraktikusabb, de persze mindenkinek más jön be.

2022. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. vagyok, a kisasztal+kisszék is hasznos, de a közös étkezésnél annyira nem ideális (én együtt eszek a gyerekekkel).
2022. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!