Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9 hónapos babátok mit és...

9 hónapos babátok mit és mennyit eszik?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire tejpép vagy zabkása, nem grammozom, egy teli tálkával simán megeszik mindenből. Tízóraira tápszer, nem sokat, kb 150 milit iszik meg. Ebédre húsos, zöldséges pürét készítek neki, tízóraira gyümölcsöt kap, joghurttal vagy túróval vagy csak natúr. Este pedig tápszer, kb 180 mili.

A pürés ételeket jobban szereti, mint a darabosakat, de valamiből megeszi azt is. Legtöbbször én csinálom az ennivalóját, de szokott üvegeset is kapni és néha már kapni szokott a "házikosztból" is, ha olyat készítek.

2022. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

6korul szopi

7 ébredés

8-fel9 babazabkasa/joghurt/túró gyumivel

9korul szopi alvás

11 ébredés /.szopi

13 ebedre főzelék

14 szopi alvás

16 kicsi gyumi

18tejpep

19 szopi


Meg elég keveset eszik mindenből. Fel üveg mondjuk max. Mindig kap valami darabosat is. Kenyér , zöldség , gyumit úgy kapja de nem eszik mennyiséget .


Nalatok hogy van ? :)

2022. júl. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Miért lettem lepontozva?
2022. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!