Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milupa vaníliás tejbegríz jó...

Milupa vaníliás tejbegríz jó a glutén bevezetéséhez?

Figyelt kérdés
Illetve kicsit elbizonytalanodtam azért, mert a tejtermékek még nincsenek bevezetve. Vagy abban nem olyan tej van? Köszi a segítséget.

2022. aug. 3. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Éppen megfelel, de van ettől jobb is...


Durum BÚZAdara 46%, Sovány TEJpor, Demineralizált TEJsavópor, Növényi olajok (napraforgóolaj, repceolaj, magas olajsavtartalmú napraforgóolaj, kókuszolaj), Ásványi anyagok (kalcium-karbonát, vas-pirofoszfát, kálium-jodid), Vitaminkeverék [maltodextrin (burgonyából), L-aszkorbinsav, DL-alfa-tokoferil-acetát, retinil-acetát, kolekalciferol, D-biotin, tiamin-mononitrát, piridoxin-hidroklorid], Természetes vanília aroma

2022. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Igen, feltétlenül ilyen sz*rral kell bevezetni.
2022. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Kenyér
2022. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor úgy tudom elképzelni, hogy valaki unatkozik otthon, pörgeti a gyakori kérdéseket és azt lesi, kivel, hogyan lehetne bunkó. (a 2-nek szólt)
2022. aug. 4. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

2-es vagyok.


Én inkább nem mondom el, mit képzelek azokról az anyukákról, akik ilyen sz*rokat adnának már a pici babájuknak is, miközben ingyen kész leltárat találnak az egészséges táplálkozásról, mert megsértődsz.

2022. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván azért tettem fel a kérdést, mert én nem tudom és érdekel tapasztaltabb anyukák véleménye. Ha már vetted a fáradságot és ide írtál, akkor kifejtehetted volna, hogy szerinted miért sz@r,te hogyan csináltad stb. Igen az, hogy sz@r, az is egy vélemény, csak én attól nem lettem okosabb
2022. aug. 4. 14:42
 7/8 flora08 ***** válasza:
Szia! A gyermekorvosunk a féléves státusz alkalmával a háztartási kekszet javasolta a glutén bevezetésére. Én végül Fosfovit kekszet vettem, összetörtem (akkor még szinte porrá) és gyümölcspürébe kevertem bele. Később kapott házi kenyeret, kalácsot (az utóbbit még tojás nélküli verzióban). A tejbegrízt azért nem választanám kezdésnek, mert a tejtermékek bevezetését a savanyítottakkal ajánlják elkezdeni: túró, sajt, joghurt. De ha grízt szeretnél neki adni, megfőzheted vízben is, és gyümölccsel keverve adod (ezt nem próbáltam, a védőnő tippje volt).
2022. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm flora08. Szerintem ezt a vízben gríz megoldást fogom választani 😊
2022. aug. 4. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!