Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Keveset eszik a lányom,mit...

Keveset eszik a lányom,mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Suliba egesznap 1db szendvicset eszik,hazaer 2 korul eszik 1 tal levest

Este 6 kor eszik vagy levest vagy 1 szendvicset vagy 1 tal fozeleket,vagy joghurt

Es ennyi egesz napra!!!!


Szerintetek?!

Tehat napi 3x etkezik


2023. jan. 15. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
#5: félnék hozzátok hazamenni...
2023. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy a szülője, beszéld meg vele, hogy ez nem normális. Ha hajthatatlan irány az orvos!
2023. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Van rajta kb 10 kg felesleg

Es elkezdte zavar,mondván hogy a tobbi lanyhoz kepest ő igy nem csinos 🤦‍♀️

Aztan jott hirtelen ez az alig eszek idoszak


Egyebkent jo etvagyal evett mindigis

2023. jan. 15. 17:54
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

"Ha haza jönne, le kellene ülnie enni. Kötelezően.......de mindkettőből kellene ennie."


Egyenes út a táplálkozási zavarok kialakulásához.

2023. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fogyókúra kategóriába írt a lányod korábban.


" Veknyan margarinnal kentem meg mind a ket fél db ot,tettem bele 1-1 szelet borsos szalámit és 1-1 nagyon vekony sajtszeletet"


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..

2023. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
#15 Ugyan már, ez ugyanaz a két személy. Nem tudom, melyikük (sőt, lehet troll is), de teljesen ugyanabban a stílusban, írásjelek és gyakran ékezetek nélkül, minden mondatot új sorba téve ír. Egyértelműen ugyanaz az ember írta ki ezt a két kérdést.
2023. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

14


Rajtam pedig segített, mikor anyám ezt csinálta velem. Egész nap 2 szendvicset ettem 15 évesen. Aztán anyám szépen leültett a konyha asztalhoz, kirakta elém a kaját és ennem kellett. Azóta eszek rendesen. Ennek már 20 éve. :)

Testvérem lánya ugyanezt eljátszotta 12 évesen. Ült az asztalnál, de nem evett. Testvérem kivette neki a kaját, elé rakta. Amíg nem evett legalább 3-4 kanállal (és most ne csinálj úgy, mintha 3-4 kanál leves meg hús disznó tömés lenne és okádásig zabáltatná a gyerekét) nem állhatott fel. Kb fél évig tartott ez a dac, azóta eszik normálisan és nincs táplálkozási zavara, pedig már végzős gimis. :)


Hihetetlen hogy manapság ha már csúnyán nézel a gyerekre, meg vagy bélyegezve mint toxik xar szülő, aki tönkreteszi a gyerekét. Én nem félek azóta se hazajárni, ahogy a tesóm lánya sem.


Nyilván vannak mentális problémákkal küszködő tinik, de azért ne essünk túlzásokba.

2023. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy nem iskolás korában kellett volna bevezetni az ételeket.
2023. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az sem mellékes hogy 2. osztályos vagy esetleg nyolcadikos...
2023. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!