Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miket eszik a 7 honapos...

Miket eszik a 7 honapos babad? Föleg gyümölcsre vagyok kivancsi

Figyelt kérdés
az enyem mar eszik almat, banant, barackot, meggyet, szilvat, körte. De ezek közül csak az almat, banant es meggyet tudom megcsinalni magam, a többit bebietelben kapja. De szeretnek minel több altalam keszitett gyümölcsöt adni neki.

2012. máj. 6. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mangò??? Enyèm imàdta! Kèszíteni nagyon màst nem tudsz... Most mèg.
2012. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
probaltam, de mire erettnek gondoltam a mangot, addigra megromlott. Eleg fura ize volt, igy inkabb jaidobtam. Majd probalkozom fagyasztottal. Az a gond, h nehezen megy neki a kakilas, mert gondolom sok hasfogot adok neki.:(
2012. máj. 6. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Párold meg az almát (ne főzd!!! Gőz fölött párold)

Így nem fog, legalábbis nálunk ez nagyon bevált. Banán+párolt alma a nagy kedvenc. De még a körtét is párolom neki, az íze is jobb.

Másik a körte + gesztenye (bio fagyasztott gesztenyét szoktam venni)

2012. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A körte sajnos kiütest okozott, gesztenyet meg nem kapni ott ahol elünk.:(
2012. máj. 7. 06:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok butának tűnni és ne is szóljatok meg, hogy ezt nem tudom, de én is most kezdtem el magamtól főzőcskézni a kislányomnak (elég bénácska vagyok a konyhában sajnos, de a gyermekemnek szeretnék én is főzni finomakat, nem pedig csak a bébiétellel szeretném etetni!) és megmondom őszintén, nem nagyon tiszta számomra, hogy mi a főzés és a párolás között a különbség. A párolás úgy zajlik, hogy kevés olajban és egy picike folyadékban párolom az ételt? A gyümölcsöket is?
2012. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok butának tűnni és ne is szóljatok meg, hogy ezt nem tudom, de én is most kezdtem el magamtól főzőcskézni a kislányomnak (elég bénácska vagyok a konyhában sajnos, de a gyermekemnek szeretnék én is főzni finomakat, nem pedig csak a bébiéte llel szeretném etetni!) és megmondom őszintén, nem nagyon tiszta számomra, hogy mi a főzés és a párolás között a különbség. A párolás úgy zajlik, hogy kevés olajban és egy picike folyadékban párolom az ételt? A gyümölcsöket is?
2012. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok butának tűnni és ne is szóljatok meg, hogy ezt nem tudom, de én is most kezdtem el magamtól főzőcskézni a kislányomnak (elég bénácska vagyok a konyhában sajnos, de a gyermekemnek szeretnék én is főzni finomakat, nem pedig csak a bébiétellel szeretném etetni!) és megmondom őszintén, nem nagyon tiszta számomra, hogy mi a főzés és a párolás között a különbség. A párolás úgy zajlik, hogy kevés olajban és egy picike folyadékban párolom az ételt? A gyümölcsöket is?
2012. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok butának tűnni és ne is szóljatok meg, hogy ezt nem tudom, de én is most kezdtem el magamtól főzőcskézni a kislányomnak (elég bénácska vagyok a konyhában sajnos, de a gyermekemnek szeretnék én is főzni finomakat, nem pedig csak a bébiéte llel szeretném etetni!) és megmondom őszintén, nem nagyon tiszta számomra, hogy mi a főzés és a párolás között a különbség. A párolás úgy zajlik, hogy kevés olajban és egy picike folyadékban párolom az ételt? A gyümölcsöket is?
2012. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ba***us nem tudom mi történt, hogy ennyiszer elküldte a válaszom...bocsi!
2012. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én úgy oldom meg a párolást, hogy fel rakom főzni a baba kis lábasában a húsleveskéjét és afölött egy kisebb szűrőben almát, sütőtököt, vagy épp, amit kell megpárolok.

BIZTOS VAN OKOSABB MEGOLDÁS IS, DE ÉN ÍGY CSInálom. :)

2012. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!