Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen típusú, méretű, alakú...

Djudit kérdése:

Milyen típusú, méretű, alakú kanál a legalkalmasabb a babáknak, hogy könnyebben boldoguljanak az önálló evéssel?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves lesz, és már kézzel mindent ügyesen eszik, érdekelné a kanál is. Melyik a legjobb tapasztalatotok szerint?

2012. máj. 20. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem bármelyik műanyag babakanál megfelel a célnak, általában szettben lehet kapni, egy nagyobb és egy kisebb. Az én kislányom a nagyobbal eszi a levest, a kisebbel a joghurtokat például. Van kis baba villája is, de azt még nem nagyon használja.
2012. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sima teáskanalat adtam neki,az arányaiban olyan volt neki,mint nekünk a normál kanál.
2012. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én először a Corában vettem. Azt hiszem 3 db volt a csomagban, hőre elváltozott a színe (de nem ezért vettem ilyet). A formája és a mérete miatt döntöttem mellette, nem volt nagy márka.

Később pedig a dm-ben vettem, saját márkásat. 6 db/csomag, nagyon jó az is. Ez a teáskanáltól kisebb, de a Corástól már nagyobb.

Most pedig már (2 éves) fém teáskanállal eszik.

Nézz szét a dm-ben, tuti találsz megfelelőt!

2012. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

400 Ft.. és1 évesen még szerintem ezzellesz nekia legkönnyebb probálkozni..de ha nektek nem jön be akkor se dobtál rá ki tul sok pénz..nekünk jó volt!

2012. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ilyen, mint amit belinkelt az előző hsz., de sz@r. Játszani tökéletes, de enni nem.
2012. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!