Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány napig adhatom oda a...

Hány napig adhatom oda a babámnak a főzeléket?

Figyelt kérdés
tegnap csináltam sütőtököt csirkehusival,azt még holnap odaadhatom?

2013. jún. 6. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Én nem adnám oda, de háromnapos kaját én sem ennék meg!
2013. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem max. másnap add oda, 3. nap már naggggggggggyon gáz!!! Te megennéd, úgy őszintén?

Én annak idején a felesleget lefagyasztottam (külön a tököt, külön a csirkét), és legközelebb, mikor nem volt időm főzőcskézni, a mélyhűtőből vettem elő és olvasztottam fel valami ételt a kicsimnek, de sima hűtőben nem tároltam, veszélyes lehet!

2013. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a felbontott bébiételeket is a felbontástól számítva 48 órán belül kell felhasználni, úgyhogy szerintem elméletileg még odaadhatod.
2013. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

miért nem ennéd meg?

semmi baja nincs...

ha marad vasárnapról húsleves,rántott hús,meg tiramisu vagy somlói azt már kedden nem eszed meg???mi még szerdán is.hűtőben a világon semmi baja nem lesz

2013. jún. 6. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Én nem enném meg, és a gyereknek sem adnám. Másnap még esetleg, de később nem. Főleg tiramisut??

De ha ilyen biztos vagy benne, miért merült fel benned a kérdés, hogy kiírd?

2013. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mert más az amit én meg eszek,meg más,amit ő,ő még csak fél éves
2013. jún. 6. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
3napos ételt én sem eszek meg, gyereknek meg végképp nem adnám oda, de ha ennyire mondod ,hogy semmi baja,mért kérdezed??
2013. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most kövezzetek meg nyugodtan, de én egyik nap megsütöttem a sütőtököt.

Aznap azt evett a babám, másnap is, és még az azt követő napon is.

Na?


És a világon semmi baja nem lett.

Hűtőben volt tartva a sütőtök, a krumplit, almát mindig frissen főzöm és pürésítem bele. És friss anyatejjel higítom.


Kérdező! Szerintem a max. az a 3 nap. Utána már ne.

Ha túl sokat csináltál belőle és látod hogy az 3 nap alatt sem fog elfogyni akkor inkább fagyaszd le.

2013. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,én is így gondolkodom,végül én ettem meg,semmi baja nem volt,szóval odaadhattam vna neki.én még simán meg szoktam enni a vasárnapról maradt levest szerdán,az az utcsó nap,de addigra általában el is fogy
2013. jún. 10. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom azok, akik nem esznek 3 napos ételt azok nem voltak kollégisták...erről ennyi a véleményem.
2013. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!