Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen jó minőségű felvágottat...

Milyen jó minőségű felvágottat /virslit adtok 10 hónaposnak?

Figyelt kérdés
márkát, fajtát írjatok!
2013. jún. 6. 17:46
 1/8 Kerria ***** válasza:

Mi pick-et (nosztalgia párizsi) és sága-t ( fürstli) adunk neki.


Jó minőségűnek nem nevezném :( mert ezek azok a termékek, amikbe a gyártók beletesznek "mindent", de ezeket eszi meg...


Mostanában szerencsére már a délhús termékeit is elfogadja: csemege karaj, sült sonka... de elég nehéz dolgom van ezen a téren.De ezt 10 hósan még nem ette...

2013. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem imádta a pick párizsit, Sága füstlit.
2013. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne a minőséget nézd,hanem,hogy hány százalékban tartalmaz húst!! Mi a Kométa sült sonkát vesszük csak Neki,nagyon szereti,nagy betűkkel rávan írva,hogy foszfát nélkül,gluténmentes,csökkentett só stb.... 94% húst tartalmaz!
2013. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsi,azt akartam írni,hogy ne a márkát nézd...
2013. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet, nem a márka a lényeg, hanem hogy hús legyen!

Szín hús sonka!

Hiába Pick a parizel, tele van E betűs adalékkal, ízfokozóval, húst alig látott, mint a virsli!

Te is süthetsz le otthon combot egyben, felszeled, s kész a felvágott!!!

Fasirt egyben sülve!

Csirke májból májkrémet lehet készíteni!

2013. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 hónapos, de még virslit most sem szeretek adni neki, olyan sok minden van a hús mellett. Egyébként én azt tapasztaltam, hogy a Lidl és Aldiban található húskészítményekben van a legtöbb hús, mi azokat eszük, de a gyerkőcnek még azt sem szívesen adom oda, ráér még vele.

Csirkesonkát kap inkább.

2013. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma nézegettem őket, amiben sok a hús, abban is van minden szar:(
2013. jún. 6. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
azért szerintem van különbég egy 94-95-96%-os és egy 50-60% os hústartalom között.
2013. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!