Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lassan 10 hónapos lányomnak...

Lassan 10 hónapos lányomnak már nem tudom mit adjak enni?

Figyelt kérdés
Bármit főzök, nem eszi meg! Tejérzékeny, sima tejpépek szóba sem jönnek, Sinemillel eszi meg talán amit főzök. Gyümiket megenné magában is, de ha egy picit is savanykás, akkor marad az, h ahhoz is tejpépet teszek. Foga nincs, darabos ételt egyáltalán nem fogad el, még kekszet sem hajlandó enni:( Második gyerek,de én még ilyet nem is hallottam. El vagyok keseredve, és már unom, hogy mindent csak kidobok. persze az üveges kaja az jöhet, abból a pépeset az megeszi...
2013. jún. 8. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha az üvegeset eszi? (azon kívül, hogy nem olcsó, nincs vele semmi gond! Sőt, az legalább bevizsgált, szigorúan ellenőrzött) A Lányom, aki most 2,5 éves mindenevő és imádja a főztömet, 14 hónapos koráig csak a 4-5 hónaposoknak való bébiételeket ette meg. Mindentől öklődött, ami egy kicsit is darabos volt (itt a főtt kajákra gondolok, 10-11 hónapos korától már evett kenyeret, felvágottat, sajtot, kekszet, aztán fokozatosan egyre több mindent fogadott el)

Ne keseredj el, add neki, amit szívesen megeszik. Hidd el, eljön a pillanat, mikor már nem kell neki a pépes, hanem rágni akar. De ha még nincs foga, nem csodálom, hogy nem rajong a darabosért!

2013. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jún. 11. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!