Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Philips - Avent - Kombinált...

Philips - Avent - Kombinált pároló és turmixgép, akinek van ilyen! Mennyi idő alatt lehet készrepárolni a zöldségeket? Gondolok sárgarépára, burgonyára. Ilyesmi.

Figyelt kérdés

6 hónapos kisfiamnak venném meg a hozzátáplálás megkezdéséhez, csak nem tudom megéri-e? Időben sem mindegy, mennyi idő alatt van kész a párolás?

És azt is tudni szeretném, hogy a tisztán tartása mennyire macerás?



#bébiétel #Hozzàtáplálás #Philips - Kombinált pároló és turmixgép SCF870/22
2013. jún. 9. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. 12 perc alatt szinte minden kész van benne. Én össze szoktam készíteni benne a hozzávalókat, és mielőtt sétálni indulunk elindítom. Mire hazaérünk már csak össze kell turmixolni, és kész. A tisztítása viszont nagyon macerás. Rengeteg rés van, ahová beszorul az étel, minden megfogja, és nagyon könnyen karcolódik. Nagyon praktikus, de a mostani eszemmel megnéznék más márkát is, hátha van könnyebben tisztítható.
2013. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33%
Nem tudom, azóta vettél-e, de én csak ajánlani tudom. Én egy hónapja vettem, és imádom. Nem gyorsabb, mintha tűzhelyen lábasban párolnál, vagyis kb.15-20 perc a krumpli-répa párolása, de azidő alatt, míg készül, nem kell ott lenned és nézegetni, jó-e már. Ha lejárt a program, kikapcsol a gép. Utána már csak turmixolnod kell, amit ugyanott csinálsz, csak megfordítod. Arról nem is beszélve, hogy utána csak ezt a edénykét kell elmosogatni. 5 részből áll, pikk-pakk szét lehet szedni, és ha van aventes cumisüvegmosó keféd, vagy hasonló, akkor a résekben sem marad semmi.
2013. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bozzser válasza:
Sziasztok!mi most vettünk, épp kipróbálás előtt vagyok...pár kérdésben segítsetek légyszíves! Egyszerre rakjátok ve a párolni kívánt zöldségeket? Pl:krumpli+cukkini...ugye nyilván a cukkininek kevesebb idő kell...párolás közben meg lehet szakítani a folyamatot, hogy rakjak valami plusz hozzávalót? Honnan tudom, hogy például 15perc pároláshoz mennyi vizet kell beletöltenem? Mert csak arról kaptam táblázatot, hogy melyik zöldségnek hány perc kell...a receptfüzetben nincs is magyar nyelv 😡 köszönöm előre is!!! 😘
2015. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! A tetejéről hogyan veszitek le a zöld részt és hol van a szelep? Egyszerűen kép alapján nem jövök rá. Köszi a választ
2016. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valaki rájött már, hogy hogy kell leszedni a zöld reszt? :) en sem jovok ra....
2017. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!