Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Péntek óta eszünk almát, már...

Péntek óta eszünk almát, már tízóraira meg uzsira meg eszik egy egészet, a barackkal akartam folytatni, de az még nem az igaz mi lenne ha meggyet adnék neki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

4 nap alatt eljutottál odáig, hogy egy egész almát megeszik???

Nekem ez elég gyors.


Amúgy a meggy is az első gyümölcsök közt van, én az alma után rögtön azt adtam, almával keverve, hogy ne legyen olyan savanyú.

Bár én 1 hét után is csak 1-1 cikket reszeltem le neki, nem egy egész almát.

2013. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi. :)

Én 1 hétig adtam most a babámnak almát, mi is mostanában kezdtük a hozzátáplálást.Nálunk is botrány az őszibarack, és a meggy felhozatal is silány, így én banánnal folytattam, tegnap indításból be is vágott egy felet.Arra ilyen picinél még figyelni kell, hogy a közepéből azokat a kis fekete magokat ki kell vágni, mert attól fájhat a pocijuk.Régen a lányommal is ezt csináltam, mert ő is téli gyerek, és ugyan ez volt a problémám, hogy nem volt még normális gyümölcs.

2013. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem veszel üvegeset?
2013. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minek vegyen üvegeset ha van rendes is?


Add nyugodtan a meggyet.

2013. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap adok neki akkor egy kis meggyet almával keverve,végül is megkérdeztem a védőnőt és mondta,hogy jó lesz így. Ha van friss gyümölcs nem nagyon szeretnék üvegeset adni.
2013. jún. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!