Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kóstoltatásnál (és utána)...

Kóstoltatásnál (és utána) miből és mivel adjátok a babátoknak az ételt? (Evőeszközre gondolok. )

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sima fém teáskanállal.
2013. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk kicsi műanyag babakanál volt.

(Dm-ben, rossmannban vettem jó hosszú szárú, színes kanalakat párszáz forintért- bírják a mikrós sterilizálót is, ha szükséges lenne)

2013. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
DM-es babakanalat vettem, de na nagyinál vagyunk, sima fém teáskanállal etetem.
2013. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És miből?
2013. aug. 5. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
ne haragudj már de éhenhal a gyerek mire kitalálod miből etetsed...
2013. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tányér, csésze, pohárka, műanyag, nem műanyag, teljesen mindegy.
2013. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj "kedves beszólogató", de még nem kezdtem el a kóstoltatást sem, csak érdeklődtem, hogy ki miből és mivel eteti.
2013. aug. 5. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:
ikea-s müanyag talka+hosszu nyelü müanyag kanal.A talka mikrozhato legyen(azok a szep mesefigurasok nem mikrozhatok),a femkanal pedig nagyon gyorsan atmelegszik, a hosszu kanal pedig majd meglatod milyen praktikus.
2013. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy darabig műanyag babakanállal etettem, kb. 9 hónapos kora óta leginkább fém teáskanállal. Az elején főleg Avent-es műanyag poharat használtam, mostanában szoktam kerámia műzlis tálat használni, de gyakran előveszem mostanában a mély babatányért (Micimackós), kezd érdeklődni, hogy mi van az alján, a kaja alatt. :D
2013. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 decis befőttes üvegből, abban úgy melegítettem, hogy egy kis edényben vizet melegítettem és beletettem, 3 hónap alatt csak 2 szer csattant el, mert kapkodtam, de amúgy a befőttes üveg jól bírja.

amikor már normál adagot evett, a mienkből, akkor üveg kompótos tálból.

itthon hosszúnyelű fém kiskanállal (hivatalosan cappuccinós, azt hiszem), ha nem volt nálam, vendégségben, sima fém kiskanállal.

2013. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!