Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6,5 hónapos babámnak gesztenyé...

6,5 hónapos babámnak gesztenyét szeretnék főzni, milyen pürét lehet kapni a Tescoban, ami erre a célra alkalmas? Tízóraira vagy ebédre adjam neki? Keverni szoktátok neki? Tésztát milyen szoktatok rakni az ételébe?

Figyelt kérdés
Sima durumtészta megfelel, vagy tönköly kell?

2013. aug. 28. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

a fagyasztott egyik sem jó, ha elolvasod, mi van benne, magadnak sem vennél. én annak idején egyszer vettem piacon nyers egész gesztenyét, rengeteg ideig tartott, mire kiválogattam, megpucoltam, összepüréztem, ahhoz képest kevés volt, a fele ráragadt a turmix falára, amúgy szerette, meg olvastam, mi minden jó van benne.

aztán rátaláltam a gesztenyelisztre, bioboltban neten 1700 fél kiló, nagyon sokáig elég, 2-3 evőkanál 1 liter vízhez, sűrű pudingszerű lesz ha megfőzöd, 100% gesztenye, cukor és egyebek nélkül. én így adom most is, kásával keverve.

vagy vehetsz csirkehúsos - gesztenyés bébiételt, amiben van egy kevés gesztenye is.

én tízóraira adnám először.


tésztát: olasz tésztát, durum, tojás nélkülit.

2013. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lètezik natur fagyasztott gesztenyepure, idonkent a tescoban is kapni. Csirkehussal, almaval nagyon finom.
2013. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jégtánc ***** válasza:

Lehet kapni teljesen natúr fagasztott gesztenyét,amiben nincs más.Mondjuk én Intersparban vettem.Meggyel és meggylével kevertem.

Tésztából durum tésztát kapott.Tízóraira vagy uzsonnára kapta anno a lányom.

2013. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!