Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 évesen tápszer vagy tej?...

1 évesen tápszer vagy tej? Meddig adtál tápszert a gyermekednek? Hogy vezettétek be a tejet?

Figyelt kérdés
Fele- fele tápszer és tej, vagy hígabb tápszer, vagy egyből a forralt tej? :)
2013. nov. 20. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
1 évesen kapott először tejet. Mikor már félig volt a tápszeres zacsi, akkor egyszer (próbaképp) kapott másfél dl 1,5-ös tejet, forralatlanul, csak melegítve langyosra. Nem lett tőle semmi baja, és mikor elfogyott a fél zacskó tápszer, onnantól kezdve már a tejet kapta. Sosem forraltam, csak langyosítottam, igaz, mi csak bolti tejet iszunk és csak 1,5%-ost. (a gyerek már 5 éves, tehát nem most volt, de nem is olyan régen) :)
2013. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jövő héten lesz 1 éves a kisfiam és már bevezettem neki a tejet...kapott feles tejből grízt(fele tej fele víz),kapott tejes ételt,pl tejberizs, készítettem neki zabkásást tejjel.

Igazából ő anyatejes,de tuti nem fogadná el a tápszert,ezért kezdtem el neki bevezetni,hogy ha kell,ne legyen gond.

Tesója se fogadta el soha a babakajákat,tejpépeket,tápszert...most a pici is ilyen,kórházba voltunk a nyáron, és összeszorította a száját az üveges babakajára...az lett volna az egyszerűbb,de így anya hozott be otthoni kosztot:)

2013. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!