Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babám 2 és fél honapos....

Babám 2 és fél honapos. Folyamatosan székrekedése van és tápszeres. Mit adjak neki hogy meglágyuljon neki a széklete? (Kisfiu)

Figyelt kérdés

2 honapig szopott de amiota uj tápszert kapott azota hiába van tejem nem akarja enni hiába is fejem le kikőpi. De a legnagyobbik gondom az hogy székrekedése van.


Elsőnek Milimul Start Optimát evett az anatej mellett néha kellett neki adni, de ezt megszüntettél ezért az orvosa Milumil HA1 Optimát irt fel neki és amiota ezt kapja nem kell neki az anatej pedig van tejem és hiába fejem le és adom neki oda cumisüvegből kikőpi. De a legnagobbik gondom hog székrekedése van szinte már 1 honapja.


2014. febr. 11. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Tápszert kell váltani. Sürgősen!
2014. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem miért kell pótlás? Első jót írt. Sürgősen tápszerváltás. Beba start-ot javaslom, de orvos írhatja fel.
2014. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges Ha meg optima tapszerekkel tömni a gyerekeket ha nincs konkret oka. Ha mar nem tudod szoptatni, vagy nem akarod, akkor egyszerüen valassz neki egy sima Start tapszert. ez a legmegegyezöbb az anyatejjel, ebben pont azok a dologk vannak mint az anyatejben.


Nekem a lanyaim tapszeresek voltak. egyszer nem volt a boltban start sima tpaszer es HA-t vettem. nekem a lanyom elkezdett fosni töle, es kegyetlen szaga volt neki. aztan 3 nap mulva lett tpaszer akkor minden vissza allt. de kb 2 honap mulva megint nem volt start igy adtam a regi HA bol es megint fosas és büz.

Ezt a HA-t en csak olyan gyereknek adnam akinel tenyleg porblema van.

2014. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erre a problémára tökéletes a Milupa Fermentált tápszer, de úgy hallottam, hogy most nem lehet kapni valami miatt. Mindenesetre tápszerváltást javaslok én is.
2014. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Milimul HA Start tápszert használtunk de csak hibe hoba kellett neki potlás az anytej mellet, volt meg van tejem potlásnak meg adtam neki 15/20ml. De ennél is székrekedése volt hiába volt ott az anyatej akkor is ezért Milumil Pregomint irt ki neki a doktornő meg glicerines kupot kellett neki adni és ebből a tápszerből evett 2szer kb de büdős volt és nem ette meg vissza hoztuk neki a Milumil HA Start tápszert akkor megint jo volt minden aztán mikor kiakartam neki váltani ezt a tápszert közölték a gyogyszertárban (három városban is voltunk) hogy ezt a tápszert megszünteték és ez miatt Milumil HA1 Optimát irt ki a doktornője és azota nem eszi meg az anyatejet és kb amiota megszületett székrekedése van.

Én etetném anyatejjel mert van tejem de kikőpi nem kell neki.

2014. febr. 11. 13:37
 6/10 anonim válasza:

Szia!


Valószinüleg a fermentált tápszer az oka próbálj meg valami "sima" tápszert. A tápszertől amúgy sincs sok széklet.

2014. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Vagy Tűzoltás képpen szélcsővezned kellene ha magyon nemjőn a kaki.
2014. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kamilla tea 1dl víz 1 teáskanál cukor, felforralod, aztán bele a kamilla filter, legyen egy kis színe. Nálunk ez bevált, nemsokra rá lett kaki. De ezt azért minden nap nem adnám. Meg a szélcső is jó vagy a hőmérőzés, de ezek sem napi szinten, szóval inkább egy néha néha székrekedésre jók.

Másik tápszer, sajnos kisérletezni kell.

Nem lehet azért köpi ki a tejed mert valami olyat ettél ami túl erős ízű?

2014. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mit értesz székrekedés alatt? Kemény állagú, vagy ritka? Szoptatott babáknál a heti egy kaka is normális, s úgy vettem ki a szavaidból, hogy főleg szopizik. Nem próbálnád meg elhagyni a tápszert? Hátha átállna a tejtermelésed, ha megpróbálnád. 10-20 ml miatt nem tápszereznék.
2014. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én igazán a doktor nénit sem értem. Minden szir-szarra tápszert írnak.
2014. febr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!