Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 13 hónapos kisfiamnak adjak...

13 hónapos kisfiamnak adjak junior tejitalt, ha már csak napi egyszer szopizik? Joghurtot, túrót, kefírt, tejfölt eszik, tehéntejet még nem akarok adni neki.

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék.
2014. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én még adok neki tejpépet minden nap, meg különféle tejtermékeket (kivéve tejet). Most 15 hónapos, tejitalt nem kapott, vagyis én nem adnék.
2014. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is szoktam még közben tejpépet is adni. Az jobb mint a tejital?
2014. febr. 16. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem adj, igen.

A tejpép nem jobb, ugyanúgy tápszerből van, csak sűrűbb.


Ha idegenkedsz a tejitaltól, adj zabtejet vagy rizstejet.

2014. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gyönyörűséges ***** válasza:
En 14 honapos koratol adom a tejitalt, addig szoptattam. Nekunk semmi bajunk vele, most 21 honapos es mar csak reggel keri. A rizsital is jo, bioboltban kapsz port es csak viz kell hozza, gazdasagosabb mint a bolti dobozos, az 1 liter 500-600 ft kozott van a por pedig tovabb eleg. Tehentejet meg en se adtam a lanyomnak.
2014. febr. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig reggel és este adtam neki először tápszert, majd 1 éves kora után tejitalt. Nem is tudom, hogy rendes tejet mikor kezdtem el, talán 14-15 hónaposan adni. 2 és 3 éves koruk között kapták már csak este a tejet, aztán lassan elkopott.
2014. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 9 honapig szoptatta.5 hanaposan mar kaota a tejbegrizt,tejbe aztatott babapiskotat.nem sokra ra husleves zöldségekkel.1 éves korara mindent evett.sosem kapott tapszert v hasonlo nem tom miket.most most lesz 2és fél éves 15kg.vasgyuro.3x voltunk orvosnal eddig a szokasos téli szezonban.nem beteges.nem allergias.nem érzékeny semmire.csak hüledezek a sok hülyeségen.nem könyvböl kell nevelni.mindenkinek van anyja,nagyanyja.kérdezze meg őket hogy csinaltak
2015. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja,hogy még jobban kiakadjatok,házi kecske s tehéntejet kap :-)
2015. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!