Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nyers répalevet adhatok a 9...

Nyers répalevet adhatok a 9 hónaposomnak?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy gyümölcsprést, nagyon finom almalevet csinál, csak sajnos a babám utálja.

Gondoltam adok neki répalevet, de eddig minden zöldséget mindig megfőztem neki. Adhatok már nyers leveked neki?

Mi mást tudnék még lepréselni?



2014. febr. 19. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A 4hós kóstoltatást is levekkel kezdjük, így nyugodtan. Almalé, narancslé akár répa stb.
2014. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám keverni, pl. alma-banán, alma-narancs, alma-répa stb, nézegetném az arányokat, hátha valamelyik bejön neki. Később lehet ananászt is, grapefruitot is beletenni, vagy majd bogyós gyümölcsökkel keverni mondjuk az almát. A répa elég intenzív ízű gyümölcspréssel.
2014. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!