Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos babának milyen...

5 hónapos babának milyen babakekszet vegyek?

Figyelt kérdés
Melyiknek praktikus a csomagolása (nem szárad ki hamar) ? Melyik finom? Könnyen reszelhető? Van különbség a különböző kekszek között?

2014. ápr. 9. 13:21
 1/10 Tica0121 ***** válasza:
Én sima háztartási kekszet veszek. Nem reszelem, hanem veszek külön előre lereszeltet. Műanyag, zárható fedelű tárolóban tartom, így megőrzi a minőségét.
2014. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyébként van a neten is csomó recept, szerintem érdemes azt csinálni, hogy meggyúrsz több tésztát (nekem is van egy jó receptem, de az kukoricalisztes, margarinos úgyh az 8 hónaposnak van) egy részét lefagyasztod adagokban és mindig frissen szaggatsz neki belőle egy-egy tepsivel. Én legalább is ezt fogom tenni, így biztosan tudom mi kerül bele és nyilván olcsóbb is mint a jó minőségű bolti kekszek
2014. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Néztem ezeket a recepteket és szeretek is sütni, csak olyan félős vagyok, hogy nem tudom milyen lisztből szabad meg minden. :S Jobban bízok elsőre a boltiban aztán biztos, hogy áttérek a saját sütésre csak annyira félős vagyok. De minden étellel ez volt és még soha semmi baja nem lett. :D Bolti répától is féltem, aztán még sem lett semmi gond. :D
2014. ápr. 9. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:

miért, a bolti szerinted milyen lisztből van? a legpocsékabb fehér lisztből, főleg a háztartási kekszek.

Teljes kiörlésű lisztel, durum lisztel nyugodtan próbálkozhatsz, de sima fehér lisztel is ha nem érzékeny rá, legalább később sem lesz az.

2014. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Ne háztartási kekszet,abban egy csomó minden van,meg pl. tojáslé-nem hiszem,hogy ez lenne a legkedvezőbb egy babának....

Vannak bio babakekszek,pl. detki,ovko,hipp,stb....

Szerintem ezek jobbak.

2014. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hipp és társai 6hónapos kortól adhatók. A fosfovit adható 4hónapos kortól. Brendonban 1000-1100ft ,de nagyon sokáig elég.
2014. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fosfovit kekszet adok, tej-és tojásmentes, védőnő javasolta. Nem túl nagy és nem túl kicsi.
2014. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a védőnő nem mondta, hogy milyen babakekszet vegyek. :( De nézegetem én is, hogy ezek 6 hónapos kortól vannak :( Akkor megnézem a Brendonban ezt a kekszet, akkor Hippet sem lehet meg semmit? Elvileg a glutént szeretnénk bevezetni, de így most teljesen bizonytalan lettem. És ha 7 gabonás pépet adnék az jobb? Bár az is csak 6 hós kortól van :(
2014. ápr. 9. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Fosfovit van intersparban is.
2014. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül Milupa kekszet vettem és nagyon finom. Felhívtam a védőnőt azt mondta bármelyik babakekszet vehetem, nem kell semmi különösebb "odafigyelés", csak nézzem nem e érzékeny a gluténra. (hányás, puffadás stb.)
2014. ápr. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!