Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2 hónapos babának ti adnátok...

2 hónapos babának ti adnátok répa és krumplipürét? Egyáltalán szabad ilyen korán?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék.
2014. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Jezusom! Kizart! Miert nem inkabb koromporkoltet?
2014. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem.A tápszeres babáknál is leghamarabb 3-3.5 hónaposan kezdik a hozzátáplálást/orvosi javaslatra /,de egy csak anyatejes babánál 4 hónaposnál hamarabb nem kezdeném el a kóstoltatást. (ahogy nem is tettem... 4 hónapos és egy hetes volt a kisfiam amikor először kapott kb. 2 kiskanálnyi almalevet )
2014. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kell így leoltani!nem azért kérdeztem,mert én találtam ki!Anyósom akarja ilyenekkel tömni,én mondtam neki hogy szó se lehet róla,de ő úgy van vele,nem lesz semmi baja.
2014. máj. 18. 08:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt,nem én találtam ki.amúgy tápszeres és 4-5 hónapos kora előtt nem akarom elkezdeni a hozzá táplálást
2014. máj. 18. 08:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elkepzelheto, hogy 30-50 evvel ezelott ez nem volt kerdes. Meg anyum is emlegetett olyat, hogy regen hat hetesen mar huslevest kapott. Anyos nyilvan nem mai gyerek, de nincEzzel gond. Mondd meg neki szepen, jogy valtoztak az iranyzatok. Biztos hasra esne a dobbenettol, ha mondanam neki, hogy az anyatejes babam hat honapig csak anyatejen elt. Tapszeres babam is majdnem 5 honapig csak azon elne... ha nem erti meg semmi gond, de egyedul se hagynam a gyereket vele, nehogy joszandekuan nyomassaon bele egy kis ezt meg azt.
2014. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Majd 4 hós kora körül. Nekem tápszeres volt a fiam, mégsem kezdtem el 4-4.5 hós kora előtt a hozzátáplálást, a gyomra sem lett volna még felkészült rá. A te gyereked, ne anyós dirigáljon már.
2014. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy ahogy elnéztem,nem érti meg hogy én nem akarom hogy ilyeneket egyen,és Félek egyedül hagyni vele,pedig csak ő tud rá vigyázni,ha dolgom van.A jó múltkorába csokit nyalatott vele.
2014. máj. 18. 08:22
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Le leszek pontozva, de ha tápszeres, akkor igen, én hamarabb elkezdeném a hozzátáplálást. Inkább ilyeneket egyen, mint a tápszernek nevezett műkaját.
2014. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!