Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan, mennyire, mivel...

Hogyan, mennyire, mivel fűszerezitek 10 hónap körüli babátok ételeit?

Figyelt kérdés

lehet pl egy kis vegetát szórni az ételbe?

én idáig abszolút natur adtam mindent.


2014. máj. 19. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Vegetát pont nem adtam/adok.


Zöldfűszereket tegyél. Kapor, petrezselyem, majoranna.

2014. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Mi magunk sem eszünk semmit fűszeresen. Vegetánk nincs itthon, max. ahogy más is mondta, zöld fűszerek maradnak. Az sem sok. Felnőttként sem sózunk, minimálisan fűszerezünk dolgokat. Fontos, hogy egészségesen étkezzünk, ezt a babánknál is fenntartjuk.
2014. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En hasznaltam, a levest mindog azzal fozom es ugyanugy evett belole mint mi. Nem teszek bele sokat csak legyen ize az etelnek. Abszolut izetlenul nem eszunk semmit. Mas kajakba sot es pirospaprikat is hasznalok. A borsot nem igazan hasznalom, sot egyaltalan mondhatni.
2014. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegetát nem tennék, de nem azért, mert só fóbiás vagyok, hanem mert nem tudom PONTOSAN mi van benne.


A só kismértékben kell a szervezetnek.

2014. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2014. máj. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!