Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha meggyet akarok párolni 4,5...

Ha meggyet akarok párolni 4,5 hós babámnak, gondolom héjával együtt kell, ugye?

Figyelt kérdés

Megeheti a héját is a baba?

Mennyit ehet belőle?


2014. jún. 26. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt olvastam, hogy a héját hanyagoljam. Persze utólag, amikor már bedaráltam az egész szemeket és meg is ette, almával :) de az enyém 7 hós, nem 4.5. Szerintem paszírozd át szűrőn, a héját ne add neki. Biztos nem véletlenül írták máshol ezt. Nálunk nem okozott gondot, bár nem igazán rajong a meggyért :)
2014. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze párolás után összeturmixolom.
2014. jún. 26. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyersen add, párolva/főzve elbomlik belőle minden vitamin.
2014. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A védőnőm mondta, hogy pároljam...
2014. jún. 26. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: én nyersen adok neki szinte mindent, a húst és olyan zöldségeket kivéve, amiket mi sem nyersen eszünk, pl. krumpli. De amúgy nem párolok semmit. Pont azért, mert én is úgy tudom, hogy a vitaminok magas hőfokon elbomlanak.
2014. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek hány napig érdemes egyféle gyümit kóstoltatni és utána újra váltani?
2014. jún. 26. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
én párolva is és nyersen is adtam,de az enyém üvöltött tőle, nagyon fájt a hasa. óvatos légy vele!
2014. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!