Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha a baba több óra mulva is...

Ha a baba több óra mulva is kiböffenti a megkostoltatott gyümölcsöt akkor nem kéne még adni?

Figyelt kérdés
4,5hos vegyesen taplalt baba de nagyrész inkabb tapszeres. Ma 1kor megkostoltattam vele a reszelt almát nagyon ízlett neki igazsag szerint kicsit sokat is adhattam neki mert bevágott elsőre egy jo evőkanálnyit. Most meg azt büfizte ki pedig egyszer mar evett azota. Nem tudja még megemészteni,ne adjak neki ez azt jelenti?
2014. aug. 5. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja a levét mar tegnapelőtt megkostoltattam bele meg tegnap többet, de magát a reszeltalmát most először...
2014. aug. 5. 17:11
 2/5 anonim válasza:
Szia,szerintem egy kicsit szüneteltesd.Kb.:2-3 napig. Addig egye azokat az ételeket,tápszert amiket eddig kapott. 2-3 nap elteltével pedig próbálkozz újra a reszelt almával,de csak szép fokozatosan. Első nap csak,hogy ízlelgesse,második nap egy kicsit többet,harmadik nap pedig még egy picit többet.Remélem tudtam segíteni. :) Sok sikert! :)
2014. aug. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választmostvettem csak észre. Azota persze megvolt a szünet aztan újraprobalta. Mostnem jött ki imádja az almát. Most kezdtük a krumplit.ez nem jön be neki. Csak azt nem tudom kifelé hogy kell kinéznie. Az alma eleinte egy az egyben kijőtt de volt egy kis cefre szaga. Gondolom elkezdte emészteni.? Nincs baja nem fáj a hasa imád kanalazni.
2014. aug. 13. 11:53
 4/5 anonim válasza:
Okés,örülök,hogy megszerette az almát :) A krumplit vissza büfizte,vagy benn maradt? Szerintem el kezdte emészteni,de az a fontos,hogy fokozatosan add neki,keveset. Sok sikert! :)
2014. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen fokozatosan adom neki.

nem hányta ki nem is büfizte vissza csak öklenezett ahogy a szájába került. Nem tetszett neki az állaga kicsit "ikrás lett. De masnap elkevertem kis anyatejjel ugy nem öklendezett. 1-3-5kanalal evett meg a 3 nap alatt aztan a 4.nap egy szép kis adagot benyomoyt. de kb 50g ot csak attol többet nem adtam neki

2014. aug. 17. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!