Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van olyan köztetek aki az 5....

Piroska és a farkas kérdése:

Van olyan köztetek aki az 5. hónap betöltése után kezdte a hozzátáplálást, és kb 2 hónappal későbbre 3 étkezést is ki tudott váltani normál ételre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, és körülbelül egy hónap alatt váltottam ki egy étkezést, tehát két hónap alatt 2 étkezést.
2014. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia mi 5,5 hónaposan kezdtük egy hónap alatt kiváltottunk 3-at, jobban érdekelte, mint az anyatej, azóta is 3nál tartunk(néha 4) , mert 1 éves koráig szoptatni szeretném, most 9 hónapos. Baba függő, ő mindig érdeklődött a mi kajánk után, és cuppogott, azért kezdtem a hozzátáplálást előbb és rengetegszer szopizott napközben, védőnő mondta, hogy kezdjem nyugodtan, nem lakott már jól az anyatejjel. Tesóméknál 2 étkezés is alig ment 8-9 hósan, utána ciciztetni kellett közben meg folyton bohóckodni, hogy egyen.
2014. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi egy hét alatt váltottuk ki az ebédet, mert sírva kérte még a hamit. Neki mindegy lett volna hogy onnantól rendes ennivalót kap, vagy tejet. Most 9 hónapos, mindent megeszik, kivéve a tejpépek, tejbegríz és társait,6 hónapos kora óta nem cicizik, tápszert se szívesen issza, de azért 2szer még kap. Minden gyerek más, a saját ütemében kell haladni a hozzátáplálásban is, nem kell sietettni.
2014. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Siettetni semmiképpen sem szeretném, de a tej egyre kevesebb, már a lefagyasztottak közül is elő kell vennem mindennap, hogy elég legyen aznapra. Most 5x eszik egy nap, azt céloztam be, hogy jó lenne az esti és a reggeéi szopit kihúzni amíg lehet, a közte lévő 3-at pedig kiváltani - kérdés, hogy hogyan fogadja majd.
2014. aug. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!