Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adtok 1 enni 1 éves...

Mit adtok 1 enni 1 éves gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Azt akarja enni amit nálunk lát. Pl. uzsira ma zabpelyhet főztem gyümölccsel, férjem csirkepörköltet evett tarhonyával. Neki az kellett, meg sem kóstolta a zabpelyhet. Szokjunk át más étkezésre, ne együnk együtt, vagy adhatunk neki néha csirkepörköltet, stb.?
2014. aug. 31. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy 1 éves gyerek szinte már mindent ehet, úgyhogy nyugodt adj abból neki amit ti esztek (na most itt nem a csilisbabra gondolok, de a pörkölt tesztaval pl. miért ne mehetne?).

Ja, és a legjobb ha együtt esztek, nem kell ilyesmi miatt külön időpontban etetni.

2014. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanazt eszi, amit mi. Együtt eszünk, amikor tehetjük. Annyi, hogy nem eszünk pacalt és hasonlót, illetve apró bogyós gyümölcsöt sem kap. Pörköltet imádja.
2014. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
gombán kívül már mindent evett egy évesen,amit mi.
2014. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató! tejet is adtok , adtatok ebben a korban a gyerkőcöknek?
2014. aug. 31. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

gombát és halat szintén nem adtam neki. 2es vagyok.

Én babám még anyatejes, tejtermékeket kapott eddig is és kb 1hónapja vezettem be a rendes tejet. Imádja szerencsére és semmi baja nincs tőle (14hós lesz). Én azért vezettem be, mert úton a kistesó és szeretném ha kevesebbet szopizna (így is napi 3x szopizik), tápszert , tejitalt kiköpte. Úgyhogy normál tejet kap és anyatejet.

2014. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy én maradi vagyok-de nem adok pörköltet uzsonnára.nekem mindent megeszik a kislányom,nem panaszkodom,de én biztos a zabpelyhet adnám uzsira.az mondjuk tényleg jó megoldás,h nem akkor,amikor apa eszik pörköltet,-de azt pedig este a pici is ehet.tejből 2kortyot kapott,a hal nem jött be.mézet,magokat,csokis dolgokat még nem evett-én azért még óvatos vagyok,de ez az én hülyeségem.
2014. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Élelmes gyerek. :D Adj neki rendes ennivalót, a fenének kellene a főtt zabpehely...
2014. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!