Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudnátok nekem recept ötleteke...

Tudnátok nekem recept ötleteket adni, amit 8 hónapos babának is adhatok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt válogathatsz kedvedre. Én javarészt levest, főzelékeket adtam husikával. Delelőt gyümölcsöket, gabonával, zabpehellyel.Délután kiflikét, kalácsnak a belsejét. Most itt a sütőtök szezon is!!! Nagyon szeretik a gyerekek.

[link]

2014. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manyabanya válasza:

Szia!

Enyém majdnem 8 hós. Rendesen főzök a családnak, neki pedig félreteszem, ami számára ehető. Kerülöm: tej, tojás, hal, gomba, méz, de l már egyszer kapott kicsi paradicsomot bolognai szószban. 3 gyerekkel nem tudok külön főzőcskéni, és nem is kell. Felügyelet mellett pedig (mindig kinézi a szánkból a kajcsit, hiába evett előtte) kap a mi tányérunkról kiválogatott "maszatolnivalót" (répa, tök, sütőtök darabokat, bármit) imád maszatolni, aztán ledobni a földre. :)

Sütőtök: vadas szószba tehetsz, nagyon finom, csak behabarás előtt vegyél neki ki. De most találtam hajdinával párolt sütőtök köretet. Na, összeturmixoltam, nagyon ízlett neki. :)

2014. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!