Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » S. O. S. Segítséget kérnék!...

S. O. S. Segítséget kérnék! Megy a babám hasa, mitől?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete kezdtünk kóstolni , almát evett 4-5 napig, semmi gond nem volt. 3 napja kapja a barackot, egészen tegnapig nem volt gond. Tegnap már egy megevett egy kávéscsészényi barackpürét, aztán 3x volt széklete. MA reggelre egy jó nagy adag híg széklet volt,az egész pelust beterítette, majd délelőtt gondoltam akkor ma nem adok barackot neki, megevett egy kisebb reszelt almát, aztán kapott még tápszert. Ezután kb 10 perc múlva ismét jó nagy adag híg széklet. Szerintetek még a barack a ludas? Vagy egy ideig még inkább szüneteltessem a gyümölcsöket? Eddig nem volt gond az almától, ezért nem értem.
2014. okt. 11. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Barack is lehet, de fertoes is. Itasd, nehogy kiszaradjon! A barackot meg par hetig mellozd.
2014. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy 2 nagy széklete volt nem probléma. Ha 4-8 is lesz az már probléma. A napokban nem kakilt kevesebbet, és mára jött ki az előző napoké is? Itatni nagyon nagyon fontos. amikor elkezd gyümölcsöket enni akkor már jobban ki van téve vegyszereknek, fertőzéseknek el is kaphatott valamit. Mennyi idős? Talán még nincs készen a hozzátáplálásra és csak átszalad rajta a barack, alma. Én egy párnapot mellőzném az ételeket és csak tápszert adnám. Aztán ha nincs gond lehet folytatni a hozzátáplálást. Figyeld nincs e láza, jó kedvű-e, bőre nem e túl száraz, szája nem e cserepes (kiszáradás tünetei)stb.
2014. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalunk ez akkor volt mikor jott a foga.
2014. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!