Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos kisfiam nem eszi a...

Hencsi55 kérdése:

8 hónapos kisfiam nem eszi a pépes ételeket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra elutasítja a pépes ételt, ő szeretne egyedül enni, olyat amit a kezében foghat, de abból is csak keveset,mert megúnja és aztán már csak dobálja stb. Egyedül a tejpépet hajlandó megenni. Vmi ötlet?

2014. okt. 13. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Adj neki darabosat. Ha éhes lesz úgyis megeszik mindent, amit elé raksz vagy kínálsz neki.
2014. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, gondolom a tejpépet is azért eszi,mert estére adom és akkor már nagyon éhes.
2014. okt. 14. 09:31
 3/4 anonim válasza:
Az én babám sem ette a pépes ételt, pár héttel ezelőttig. Most már megeszi, de csak ha minkét kezébe adok valamit-ami mosható, mert jól össze szokta kenni :) Tudom hogy ez nem a legjobb, de így legalább eszik
2014. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam én is alkalmazni, van, hogy 5 dolog is elő van készítve, mert közben dobálja a földre :)
2014. okt. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!