Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Először kezdeném kóstoltatni....

Először kezdeném kóstoltatni. Milyen almaléből meddig, mennyit, hányszor adjak? Utána barackot körözzek?

Figyelt kérdés

nálunk nincs biozöldséges, nem tudom honnan szerezzek be bio almát, ami valóban bio lenne, így nem merem annaka levével kezdeni, hanem vennék almalét, vagy élete első kortyának ne egy mesterséges almalét adjak?

utána adnék reszelt almát héj nélkül

utána baracklevet kóstoltassak, vagy jöhet egyenesen barack szétnyomkodva?


állítólag a glutént 7 hónapos korig be kell vezetni, vegyek hippes babapiskótát és a barackba már reszeljek?(most lesz 6 hónapos)(sparos babakekszről, háztartási kekszről azt olvastam itt, hogy semmivel sem különb egyik a másiktól, mindkettő káros anyagokat tartalamaz, valamint egy sparos babapiskótán fel volt tüntetve, hogy tojással készült(mint a tészták)és tudvalevő tojásfehérjét 1 éves korig nem kaphat.


amúgy egyesek miért gluténmentes termékeket keresnek, amikor azt be kell vezetni, különben allergiás lehet rá?


és az alma, barackkal kimerült az első hónap, készülhetek a következőre?


2014. okt. 27. 12:18
 1/5 anonim válasza:
a rendes alma levét kell adni először utána a reszelt almát.Nekem a védőnő mondta a Lidl-s darált keksz nem tartalmaz hozzáadott tejet.Csak 2-3 napig almát kapjon,utána jöjjön a barack.Amugy hány hónapos is?
2014. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kis zöldségesnél almát. Még mindig jobb, mint a szupermarketek gyümölcsei vagy a dobozos "almalé". Kekszből én a Hippes babakekszet adtam, bio összetevőkből áll.
2014. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
6 hónaposnak mehet alma,krumpli(ezzel sűritünk) szilva meggy,szőlő belseje kinyomva magnélkül,sütőtök,fehérépa,barack,banán
2014. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

most lesz 6 hónapos


és a kekszet napi szinten egyszer reszeljem bele neki, vagy kétnaponta?


az első hónap még csak kóstoltatásgatásokról szól? szóval étkezés nem lesz vele kiváltva még ugye?

2014. okt. 27. 12:37
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi hármas neked is


a krumli megfőzve összetörve mehet mindig a gyümibe?

főzőlevét ki kell hagyni?

2014. okt. 27. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!