Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Írnátok nekem saját, bevált...

Írnátok nekem saját, bevált zöldséges recepteket 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
én megfőztem a burgonyát és hozzá a brokkolit, répát, fehér répát és összenyomtam. mikor ezt már megette azután berántottam neki. lehet milumil sinemil is. szoktam neki karalábé főzeléket is csinálni. tökfőzeléket, és saláta főzeléket.nem tudum ilyen érdekel e? a neten nagyon sok jó recept van. és onnét, anyukámtól, és pár baba szakácskönyvből készítettem neki az ételeket.
2014. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A brokkoli nagyon finom megfőzve, pépesítve és pici gabonapéppel besűrítve. Nem krumplizza el az ízét.


Ma főtt karfiolt + egy evőkanál méretű csirkemell lett összefőzve neki, kapott bele kk étolajat, pici sót, teljeskiőrlésű gabonát sűríteni (de korábban kihagytam) és egy nagycsipetnyi reszelt trapista sajtot. Nagyon szerette. (Most vezetjük be ezzel a sajtot, a túrót már kapja és a joghurtot is.) 7,5 hónapos.

2014. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

cseresznye+banán+joghurt/túró,

cékla+alma+gabona,


paradicsom+krumpli+csirke/pulyka

sütőtök+husi+gabona

de az alma+barack+csirke+gabona is finom


barnarizs+csirke+mindenféle zöldségek (nem finom, de a fiam szereti)

2014. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!