Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Még nem lenne érett a húsemész...

Még nem lenne érett a húsemésztésre? Gyümölcsskála után most kapott először húsos, zöldséges bébiételt, nyűglődés, nem alvás, hasfájás, sírósság, minden befigyelt.

Figyelt kérdés
(amit vettem csirkemellet, nem tudom pépesíteni, így áttértem bébiételre)
2014. dec. 8. 21:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
6. hónap vége felé
2014. dec. 8. 21:54
 2/14 anonim ***** válasza:

Daráld le a főtt csirkemellet, egy evőkanállal tegyél a főzelékbe és botmixerrel pépesítsd.


Zöldségeket kapott már? Ha nem, először azzal kezd, ne egyből a hússal.

2014. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

krumpli, répa

céklás krumpli

tök

brokkoli krumplival



nincs botmixerem


darálva volt(mákdaráló géppel), utána tápszerbe tettem de olyan kis galacsinok lettek a húsból, nyomja kifelé a nyelvével, megy mindenhova, le se lehet törölni, mert gurul..kikészített.

2014. dec. 8. 23:03
 4/14 anonim ***** válasza:

A bébiételben biztos nem volt más új összetevő is az apróbetúk között?

A turmix szokta nálunk észrevehetetlenre pépesíteni a főtt húst minimál levével - aztán kis golyókban megy a mélyhűtőbe.

2014. dec. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hús 7 hónapos kortól adható. Ha jól értem a te babád még 6 hónapos sincs. Nyugodtan várhatsz vele még egy kicsit.
2014. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó! Húst lehet adni a 6. hónaptól, ha pl 4 hósan elkezdte a hozzátáplálást. Én is 6. hótól adom és nem okoz problémát és nagyon szereti.
2014. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És nem értetted jól, mert azt írta, hogy a 6. hónap vége felé (tehát már majdnem 7 hónapos)
2014. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 6. hónap vége felé az egyértelműen azt jelenti, hogy még nincs 6 hónapos. Csak azért kérdeztem rá, mert tudom, hogy sokan rosszul használják. Húst akkor is 7 hónapos kortól lehet adni, ha 4 hónaposan kezdték a hozzátáplálást. Természetesen nem kell, hogy egyezzen a véleményünk. Ez az oldal nem arról szól.
2014. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

én nem úgy számolom, mint terhességnél :)


a 6.hónap vége, nálam az majdnem 7.hónap

betöltött 6 hósan már majdnem egész hónapban eszi a fentieket, 1 étkezés ki van váltva gabonás gyümölccsel


amit adtam neki gluténmentes, 5 hós HIPP , habár az van ráírva "sószegény" szóval van benne só..a fűszereket meg nem vezettem még be és petrezselyemmel , stb fogom kezdeni


ma majd próbálok másikat

2014. dec. 9. 10:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Sztem egyértelmű, hogy a hatodik hónap vége, az nem az ötödik hónap végét jelenti, hanem a hetedik hónap kezdetét. De lehet, hogy nekem nehéz az értő olvasás.
2014. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!