Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány napig vezettek be egy új...

Hány napig vezettek be egy új ételt, és tartotok-e pár nap szünetet két új étel között?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
szia. én próbálom követni a védönő táblázatát, ami 1hét egy íz bevezetése. szünetet nem ír. de pl most a krumplit kóstoltattam a babámmal, 3 napja, hát nincs nagy sikere, még répával sem, mást nem evett eddig. tehát ma már adok neki almát is. mivel 3 nap alatt nem jött ki gond a krumplitól kicsit ugrok egyet és adom neki almával úgy hátha elfogadja. szünetet nem tartok, nem hiszem hogy szükséges. de mivel én sem vagyok igazán jártas, így engem is érdekel tapasztaltabb anyukák válasza. ti hol tartotok? mennyi idő után gondoltad a szünetet?
2015. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3-4 napig. lassabban kellett volna mert most folyamatosan szekrekedese van de nem tudom mitol. ugYhogy ujra kezdtuk es most jobban figyelem.
2015. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Az én babámnak se tetszett a krumpli, de répával, tökkel már megette.


Ő eszik már almát, barackot, körtét, zabpelyhet, krumplit, répát, tököt, céklát. 3-4 napig szoktam az újat adni valami ismertbe keverve, fokozatosan növelve az új mennyiségét. A szünetet úgy értettem, hogy ha már be lett vezetve valami, akkor jöhet rögtön egy új a következő nap, vagy jobb 1-2 napig a már ismert ételeket adni, és csak aztán megint egy újat.

2015. jan. 23. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!