Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Spenótfőzelék lefagyasztott...

Spenótfőzelék lefagyasztott anyatejjel, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Olyan bizalmatlan vagyok a felolvasztott anyatejjel kapcsolatban. Most csináltam a kisfiamnak spenótot, amit anyatejjel húztam fel. Megkóstoltam, és azóta hányingerem van, ha rágondolok. Nem savanyú vagy keserű az íze, hanem olyan, mint mikor bukik a babám (nem tudom persze, hogy az milyen, csak van egy olyan érzésem, hogy olyan ízű.)

Zabbal pürésítettem.

Attól, hogy nekem a gyomromat kikészíti, a babámnak odaadjam?

Most még alszik, van időm kitalálni, mi legyen.. Sajnos szorulásos, ezért sem krumplit, sem rizst nem szeretnék hozzá adni.


2015. jan. 23. 12:38
 1/3 sandrachnologic ***** válasza:
Teljesen jo, en is ugy csinaltam, es ugyanugy pocsék volt az anyatej ize, meginni sosemnitta meg, de a fozelekekhez nagyon jo volt! Nyugodtan odaadhatod neki 😊
2015. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő körülmények között lett lefagyasztva, és 3 hónapnál nem régebben akkor adhatod neki. Nekem sem ízlett az anyatej...
2015. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4 hónapja fejtem, steril zacskóba, ugyancsak sterilizált mellszívóval.
2015. jan. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!