Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen formában eheti a...

Milyen formában eheti a gesztenyét az 5és fél hónapos babám?

Figyelt kérdés
4 hónapos korában eü okból elkezdtük a hozzátáplálást. Kecskeméti kanalasból kapott gesztenyés csirkét már, de én is szeretnék készíteni, mert sokkal olcsóbb lenne, meg szoknia kell a mi ízeinket. Vegyek gesztenyét, vagy pürét is kaphat, vagy van valamilyen bio? Hol tudnék venni?
2015. febr. 3. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Natúr fagyasztott gesztenyepürét keress, az nem cukrozott és azt eheti, ahogy szereti. Én almával adtam elsőzör, később joghurttal kb. 7 hótól és banánnal.
2015. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm. Esetleg még azt megírnád, hogy hol vetted? Lidlben szerinted van?
2015. febr. 3. 09:58
 3/10 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Az első tökéletesen leírta! :) Tesco-ban vettünk olyat, ami natúr volt, illetve én kaptam egészben, megfőztem és áttörtem. Reszelt almával és céklával is adtam a kicsimnek!
2015. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2015. febr. 3. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok, ma jutott eszembe a kérdésed újra.

A CBA-ban vettem ma natúr gesztenyemasszát, szóval ott is nézd meg a fagyasztott gesztenyéknél, ha az van közel. A LIDLt nem tudom, oda nem járok.

2015. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
szia én szelídgesztenyével még nem próbálkoztam, mivel iszonyatosan drága. Vadgesztenyét szokott szedni a párom a közeli parkban, de főztünk már a picinekmakkot is. Megjegyzem nagyon szerette. A lényeg hogy jól meg kell főzni, aztán megpucolni és én turmixgéépben szoktam pépesíteni. Először a gyerek egy kicsit húzta a száját, főleg a makk után, de adtam neki egy kis nádcukrot, akkor már mosolygott és barátságosan szopogatta.
2015. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy, aki hamuval eteti a gyereket. Nem kell trollkodni.
2015. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Makk és vadgesztenye...Te is eszed? Csinálj belőle pörköltet magatoknak.

Ez csúcs:))

2015. febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 6-os, a vadgesztenye termése egyébként mérgező, ok nem halálos méreg, de gyomorpanaszokat, hasfájást okoz.

És makk?? :D Mik vagytok Ti, vaddisznók??

2015. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm. A 6-os válaszoló ötletét inkább nem minősítem. Ha viccnek szánta (remélem nem eteti ilyennel a gyerekét, vagy hogy nincs is gyereke) akkor is gáz, mert mi van, ha a választ komolyan veszem és lemérgezem a gyerekemet. Ha pedig tényleg ezt csinálja, akkor nagyon sajnálom a gyereket, remélem előbb-utóbb a védőnő, vagy valaki észreveszi, hogy baj van.
2015. febr. 6. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!