Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mire lehet érzékeny a fiam?

Mire lehet érzékeny a fiam?

Figyelt kérdés
Most 20 hetes a fiam. 2 napja adtunk neki először az anyatejen és Milumil Komfort 1 ( hasfájós babáknak ) tápszeren kívül enni mégpedig Humana plus glutén és tejmentes grízpépet ( kukorica és rizs alapú ) Este kapott a tápszerébe 1 kanálnyit ( kb 3 g-ot ) reggelre pedig pöttyös lett az arca. Kb 10-12 piros pötty. A testén máshol nem találtam kiütést. Szerintetek ettől az 1 kanálnyi gríztől lehet ? Vagy csak véletlen ? Ha érzékenység akkor melyik hozzávalóval lehet a gond ?

2015. febr. 9. 13:37
 1/2 sandrachnologic ***** válasza:
Szerintem a tapszerre. Nekem az osszes milumil tapszertol pöttyös lett a gyerek, es lam, tenyleg tejallergias is... 😞 probaljatok ki, hogy egyik nap tápszert kap, reggelre kiderul. Masik nap grizt kapjon inkabb vízzel készítve. Valamelyik a ketto közül biztos ludas, szerintem a tápszer.
2015. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi bajunk nem volt a Milumil tápszertől, de általában az szokott lenni a ludas. Egy kanál gríz biztos nem okoz ilyen kiütést. REmélem azóta elmúlt, vagy orvos látta már.
2015. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!