Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik anyatejes babájukat 6...

Akik anyatejes babájukat 6 hónaposan kezdték hozzátáplálni, mikor váltották ki a 2. étkezést? Mikorra "kéne már"?

Figyelt kérdés
1. és 2.kiváltásnál mennyi plussz folyadékot ivott nektek? és később,hogy alakult a tejtermelés,csökkent? meddig volt?
2015. ápr. 6. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

5,5 hosan kezdtem a kostoltatast. 6 honapos volt kereken mire kivaltottuk az elsot. az elso 1-2 hetben semmit se volt hajlando inni viszont nagyon jol evett mindent. aztan beszorult neki a kaki ugyhogy visszavettem a tempobol meg rafanyalodtam a bolti baba gyumolcslere mert semmi mast nem ivott...1:4 aranyba higitva sikerult napi 40 mlt belediktalni...aztan kb kerek 7 hos volt mire a 2.at is kivaltottuk, adigra mar napi 1 dlt megivott a szopi mellett (ez napi 4 szopi volt akkor). most 9 hos, 3 etkezes kivaltva es 3 szopi van, es napi 1-1,5 dlt iszik.


amugy nekem sokkal kevesebb lett a tejem. de vegul is jol eszik, eleg neki, csak azt gondolnad napkozben mikor nem eszik, le lehet fejni 3 decit...hat nem...jo ha vert izzadva le tudok fejni 70 milit...

2015. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!