Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor es hogyan vezetted be a...

Mikor es hogyan vezetted be a glutent?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 22:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6-7 hónap között (ahogy írják)milumil gabonapéppel(rá is van írva hogy bevezetésre is kiváló, vn benne búza, zab, árpa, rozs, amit úgysem tudom hol vennék meg, vagy mit..)
2015. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Fosfovit keksszel vezettem be.
2015. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Amikor már 30-50g gyümölcsöt eszik a baba, kezdjünk el adni gluténtartalmú ételeket, ez főként búzalisztet jelent.

2 naponta 1-2 mokkáskanálnyit a gyümölcsbe, később ha már eszik főzeléket, akkor abba.


zabkeksszel is bevezethető, otthon elkészítheted

2015. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Vettem gabonás pépet azt raktam bele a gyümölcsbe 5 hónaposan.De akkor még nem váltottam ki étkezést csak tej után kapta.
2015. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
kerek 6 hósan (anyatejes baba, még csak egy étkezés volt akkor kivàltva) Detki babakekszet reszeltem a főzelékbe, mindennap csak egy kis csücsköt egy hétig, aztán fokozatosan emeltem az adagot.
2015. ápr. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4 hónaposan gyümölcsbe tettem bele a kekszet.
2015. ápr. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6 hónapos korában. anyatejes gabonapéppel,nagyon falta :-)
2015. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
Mindenkitől kérdezem, mi lenne, hogyha egyszerűen nem vezetnétek be sosem?
2015. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
? nem értem a kérdést. örökre,hogy kerülje majd el a glutént?
2015. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

gluténtartalmú tejpépet kapott 4 és fél hónaposan (tápszeres).


én értem a kérdést, a glutén állítólag elég rossz dolog, de könnyebb és pláne olcsóbb az élet, ha ehet az ember búzalisztet, teszem azt.


hogy mennyire egészséges... passz, egyszer ezt mondják, máskor azt. ilyen alapon semmit ne együnk.


"te üvegeset adsz a gyereknek? fúj, tartósítószer, vacak, rossz minőségű, lusta vagy" stb. stb.


"te magad főzöl a gyereknek? fúj, nitrát, semmi friss nincs jelenleg, ha már mirelit, akkor üveges is lehetne, és nem koszolnál össze 3 edényt két deci főzelékért" stb.


legyen okos az anyuka.

2015. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!