Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10-11 hónap körüli babátok...

10-11 hónap körüli babátok étrendjéről írnátok?

Figyelt kérdés
Kicsit elakadtam, hogy miket is lehetne adni neki? Köszi
2015. máj. 5. 13:09
 1/2 Borababa válasza:
Szia! Az én kislányom 11,5 hónapos! Reggeli és ebéd még tápszer, sajnos tejem nincs már régóta! Nagyon sok mindent eszik, ebben a korban a tojás sárgáját lehet már adni, heti egyszer, figyelni kell, mert van baba aki kipattog tőle! Én húslevesből már mindent adok, villával összetörve, hogy darabosabb legyen! Halat, rizst is ehet! Nálunk eszi a pörköltet tésztával :-)
2016. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Borababa válasza:
(Bocs, véletlen rányomtam az enterre) Szóval már szinte mindent adunk neki, a dió-mogyoró és társai valamint az eper-és mézen kívül! Majszolja a babapiskótát, kukoricapelyhet! Néha kap kubut inni, nagyon szereti, de egyébként vízivó! Szeret mindent kóstolni, amit mi eszünk! Néha kap bébiételt, mind jó, ami 6 hónapos feletti, főleg a halast szereti!
2016. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!