Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6honapos a kislanyom.2hete...

6honapos a kislanyom.2hete kap ebedre pepes gyumolcsot. Tejpépet mikor adjam neki? Melyik napszakban? Vagy keverhetem is?

Figyelt kérdés
Van meg tejem,d mar regota tapszert is kap,eleinte csak este,de mostmar delutan is kell. Amit en csinalok neki repa-alma pepet,attol oklendezik,neha 45percbe telik mire 60grammot is megeszik. utoljara hanyt is,pedig nincsenek benne darabkak. Az uveges babyeteltol nem. Ha kevernem neki tejpeppel a sajat keszitesu gyumolcspuret jobb lenne? Vagy azt adjam neki kulon a delutani tap helyett? Kicsit bizonytalan vagyok ezzel a hozzataplalassal kapcsolatban.

2015. máj. 12. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem kéne erőltetni a répa - alma pépet, ha így reagál rá, minden alkalommal. Próbálj ki más gyümölccsel, vagy hagyd el a saját készítésűt ...
2015. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha öklendezik meg hány, akkor ne add neki. Vagy próbálj csak almát, barackot lehet a répa még korai, azt nehezebben tudják emészteni.

Tejpépet én általában uzsira adtam neki, gyümölcsöt pedig tízóraira.

2015. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az üveges is alma-repa. Na de az elobb ugy csinaltam,h ebbe az uvegesbe kevertem krumplit. Gond nelkul megette. Ezutan majd igy csinalom. ö 10korul kel,szopizik,alszik egyet,es igy kapja del-1ora kozt. Neki 10orainak felel meg :-)

Akkor tejpepet merjek adni neki? 2Hete evett gyumit eloszor,nem korai megint egy uj dolog bevezetese? Vagy uzsira adhatom neki?! Köszönöm a valaszaitokat.

2015. máj. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!