Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik laktatóbb egy másfél...

Melyik laktatóbb egy másfél évesnek az esti fektetés előtt? Natúr joghurt, vagy kb 2dl 2,8 v.3,5% tej?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 13:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Egy másfél évesnek? Az én másfél évesem kenyeret, husit, zöldségeket vacsorázik, utána teljesen feleslegesnek érzem a fogmosás utáni plusz tejivást.
2015. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%

1. Amit az első írt

2. Miért kell még közvetlen lefekvés előtt megtömni a gyereket? Te tudsz aludni tele gyomorral? Baromi egészségtelen.

2015. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Az én 3 éves fiam fekvés előtt 2 dl 2,8%-os tejet iszik. Igényli, így nem veszem el tőle. Persze 6 körül normálisan vacsorázik, nem ettől lakik jól.
2015. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
nekem a védőnő is, és az orvos is azt mondta, hogy 3 éves kora előtt ne adjak neki tehéntejet.
2015. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Az en harom evesen is igenyli a kakaot az agyban, nem vonom meg tole. 1,5-os tejbol kapja. A masfelevesem is igenyli a tejitalt alvas elott. O nem mindig vacsorazik jol. Nalunk ez a bevalt szokas. Igy alszanak jol.
2015. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Ezt neked kell kitapasztalni, hogy a te gyerekednek melyik jó, melyiktől alszik jót.
2015. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Nàlunk tej megy, rituàlé szinten kell az alvàshoz este és reggel, pedig màr majdnem 4 éves. Kb. 120 ml-t kap, előtte vacsizik. A joghurtban van àltalàban hozzàadott cukor, azt nem adnàm, bàr a tej sem feltétlenül egészséges lefekvés előtt.
2015. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a 2,5 évesem is tejjel alszik el, ez az esti szokása, fürdik, tejet iszik, mesélek aztán alszik.

Sima 2,8%-os tejet kap.

2015. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 és félévesem is iszik tejet alvás előtt. Nem tudom mi ezzel a gond. Nem ezzel lakatom jól, vacsorázik előtte rendesen.
2015. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem miért gond, ha egy gyerek eszik vacsorára valamilyen zöldséget, húst, szendvicset és hasonlókat, plusz iszik mellé egy pohár tejet v. kakaót. Egy pohár kakaóval túl van tömve egy gyerek? Mert az nem semmi. Plusz, azután is tud fogat mosni, hogy megitta a tejet v. kakaót.

Fiam 5 éves, mai napig iszik reggel és este kakaót. 119 cm és 20 kg. Nem hiszem, hogy túl lenne tömve.

Lányom 4 éves, ő nem kap, de azért mert ő nem kér. Inkább teázni szokott.

3. gyerkőc 15 hónapos, természetesen vacsi után fürdik és lefekvés előtt kap még valamilyen tejalapú italt.

Biztos szar anya vagyok.

Kérdező, szerintem a tej laktatóbb, mint a joghurt.

2015. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!