Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Alma-barack+egy kiskanálnyi tejpép. Ezt ette ma a pici lányom. Megmaradt egy jó adagnyi, hűtőbe tettem lezárt üvegben. Holnap odaadhatom neki, vagy kuka? Tároltatok már így pépet?

2015. máj. 24. 13:36  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem tenném el.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. máj. 24. 13:45 Privát üzenet
Bolti babaételekre rá van írva, hogy hány napig lehet adni felbontás után még, de azt is csak akkor, ha nem az üvegből evett. A tiedben már tejpép is van, ezért nem adnám.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2015. máj. 24. 14:14 Privát üzenet
megfolyósodik a tejpép :/ de amúgy semmi baja nincs a hűtőben.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2015. máj. 24. 15:00 Privát üzenet
Ha tápszer tej van benne, akkor azt nem szabad később adni, csak akkor, amikor elkészítik. A kuka helyett meg én enném meg.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2015. máj. 24. 15:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nem adtam oda neki.

# 5/6Időpont 2015. máj. 25. 14:32 Privát üzenet

öcsém, ilyen pazarlást...

Főztél volna belőle inkább páleszt!

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2015. máj. 27. 22:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
12 hónaposom nem hajlandó hideg ételt (gyümölcs, joghurt, tejpép, gabonapép) enni, csak főtt ételt. De megitta a rizstejet (alnatura bio) egy az egyben. Nem volt jó ötlet?
6honapos a kislanyom.2hete kap ebedre pepes gyumolcsot. Tejpépet mikor adjam neki? Melyik napszakban? Vagy keverhetem is?
Első körben alma, barack, krumpli, répa, sütőtök, tejpép. Hogyan tovább?
Babám 5 hónapos, se az alma, se a barack, de még a tejpép sem ízlik neki. Hogyan tovább, banánt próbálhatom, vagy jöjjenek a zöldségek? Ha igen, mivel kezdjem? Répa, krumpli?
3 étkezés egy 7 hónaposnál? De. Bébidesszert/alma keksszel/barack-meggy-gesztenye, stb, du. Főzelék, este tejpép, a többi cicizés. Jó ez így?
Létezik, hogy 5 hónapos kisfiamnak szilárd ételből (alma-barack-tejpép) elég nagyjából 100 ml-nyi? Tejből/tépszerből nagyjából 180-at szokott enni.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!